Zamknij

Pudzianowski vs Chalidow GODZINA. O której walka XTB KSW 77?

16.12.2022 08:12

Pudzianowski vs Chalidow GODZINA: W walce wieczoru XTB KSW 77 Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Mamedem Chalidowem. Kto będzie górą w starciu legend polskiego MMA? Sprawdź, kiedy i o której godzinie Pudzian i Mamed wejdą do klatki. Walka i XTB KSW 77 na żywo na naszym portalu.

Mariusz Pudzianowski, Mamed Chalidow
fot. Wielechowski S/AGENCJA SE/East News

Walka Pudzianowski vs Chalidow będzie starciem dwóch legend MMA w Polsce. To właśnie tych dwóch zawodników w największym stopniu przyczyniło się do popularyzacji mieszanych sztuk walki w naszym kraju. Teraz zmierzą się w bezpośrednim pojedynku.

Walka Pudzianowski vs Chalidow na XTB KSW 77

Mamed Chalidow w KSW walczy już od 2007 roku. Posiadał mistrzowskie pasy wagi półciężkiej i średniej. Ostatnią walkę stoczył w grudniu 2021 roku, gdy przegrał z Roberto Soldiciem. Wcześniej pokonał Scotta Askhama. Jeśli chodzi o "Pudziana", to ten zadebiutował w KSW w roku 2009, pokonując Marcina Najmana już w 43. sekundzie. Ostatni raz widzieliśmy go w klatce w maju tego roku, gdy w main evencie gali KSW 70 wygrał z Michałem Materlą.

loader

W ostatnim czasie Pudzian zaniepokoił swoich fanów, wrzucając do sieci filmik z opuchniętą nogą. Wszystko wskazuje jednak na to, że był to tylko żart ze strony najsilniejszego człowieka świata i do starcia na XTB KSW 77 będzie gotowy. Karta walk XTB KSW 77 to oczywiście nie tylko starcie Chalidow vs Pudzianowski. Do klatki wejdą tacy zawodnicy jak Sebastian Przybysz, Patryk Kaczmarczyk czy Andrzej Grzebyk.

Kiedy walka Pudzian vs Chalidow? Data, godzina

Gala XTB KSW 77 na żywo odbędzie się w sobotę, 17 grudnia. Walka Pudzianowski vs Chalidow rozpocznie się około godziny 23.00. Z racji, że jest to pojedynek wieczoru, panowie wejdą oczywiście do klatki jako ostatni.

RadioZET.pl