Najman trenuje z... Pudzianowskim. To najstarszy z braci

06.02.2023 22:31

Marcin Najman nie zwalnia tempa i wykorzystuje każdą chwilę, aby być gotowy na High League 6. Były zawodnik KSW opublikował w sieci krótkie wideo, na którym pochwalił się swoim ostatnim treningiem. Okazało się, że "El Testosteron" ćwiczy z... Pudzianowskim. Nie chodzi jednak o Mariusza, ale o innego z braci - Dominika.

Marcin Najman
fot. Marcin Najman Official/YouTube screen

Marcin Najman wciąż pozostaje niewzruszony na krytyczne komentarze i kontynuuje karierę w MMA. Chociaż wielu spodziewało się, że jakiś czas temu częstochowianin na dobre pożegna się ze sportem, sam zawodnik nadal się nie poddaje i zaskakuje następnymi rywalami, z którymi chce się sprawdzić w oktagonie.

loader

Następny pojedynek czeka go na marcowej gali High League 6, gdzie zmierzy się z Jackiem Murańskim. "El Testosteron" zaciera ręce w oczekiwaniu na aktora znanego z gry w takich produkcjach jak serial "Pierwsza Miłość" i "Lombard. Życie pod zastaw".

Najman trenuje z Dominikiem Pudzianowskim [WIDEO]

W ubiegłą sobotę Najman pokazał w sieci nagranie z ostatniego treningu. Podczas zajęć towarzyszył mu... Pudzianowski. Ale nie chodzi o Mariusza, czy nawet o Krystiana, który jest założycielem grupy "Pudzian Band", lecz o najstarszego z braci, czyli Dominika Pudzianowskiego.

Dominik Pudzianowski nie cieszy się taką popularnością jak jego rodzeństwo. Sam w wywiadach podkreślał, że nie zależy mu na rozpoznawalności.

Walka Najman - Murański odbędzie się w sobotę 18 marca.

RadioZET.pl