Pudzianowski radzi, jak poderwać dziewczynę. "Nie trzeba pajacować"

14.02.2023 18:32

Z okazji walentynek "Kanał sportowy" przypomniał fragment rozmowy z Mariuszem Pudzianowskim, w którym zawodnik KSW radził jednemu z widzów, jak poderwać dziewczynę. - Każda kobieta chce normalnego chłopa - mówił najsilniejszy człowiek świata.

Mariusz Pudzianowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Mariusz Pudzianowski to ekspert w dziedzinie sportów siłowych czy MMA. Jak się okazuje, potrafi doradzić też w kwestiach sercowych. W maju 2022 roku o poradę w tej sprawie poprosił go jeden z widzów "Kanału sportowego". Co doradził mu "Pudzian"? Jak poderwać dziewczynę?

Walentynki 2023. Pudzianowski radzi, jak poderwać dziewczynę

Trzeba być po prostu normalnym. Nie trzeba pajacować, wystarczy, że będziesz normalnym człowiekiem. Bądź pracowity, zwykły chłopak i sobie poradzisz w życiu. To wystarczy. Każda kobieta, każda dziewczyna chce normalnego chłopa, z którym będzie sobie normalnie żyć, a nie lawiranta-symulanta, który udaje, że jest wielkim biznesmenem powiedział Mariusz Pudzianowski

Zgadzacie się z opinią legendy strongmanów i polskiego MMA?

Kolejna walka Pudzianowskiego. Rywalem Szpilka?

Mariusz Pudzianowski dopiero co walczył z Mamedem Chalidowem, z którym w grudniu przegrał już w pierwszej rundzie, a niebawem stoczyć ma kolejny głośny pojedynek. Wszystko wskazuje na to, że jego następnym rywalem będzie nie kto inny jak Artur Szpilka.

ZOBACZ KONIECZNIE: Artur Szpilka potwierdził. Będzie walka z Mariuszem Pudzianowskim

Do tej pory Pudzianowski stoczył w karierze 26 walk. Wygrał siedemnaście, osiem przegrał, a jedną uznano za nieodbytą. Szpilka w MMA stoczył dwie walki. Obie wygrał. Najpierw pokonał Serhija Radczenkę na KSW 71, a potem okazał się lepszy od Denisa Załęckiego, z którym wygrał na gali HIGH League 4.

RadioZET.pl/Kanał sportowy