Zamknij

Pudzianowski przypomniał zachowanie kibica. Nie przebierał w słowach

20.12.2022 18:25

Mariusz Pudzianowski w zeszły weekend przegrał z Mamedem Chalidowem na gali XTB KSW 77. Mimo że od walki minęło kilka dni w sieci wciąż jest gorąco po jednym z największych pojedynków w historii Konfrontacji Sztuk Walki. Na swoim koncie na Facebooku "Pudzian" opublikował specjalne nagranie, w którym w mocnych słowach odniósł się do komentarza jednego z kibiców.

Mariusz Pudzianowski
fot. Mariusz Pudzianowski/Facebook screen

To nie był udany weekend dla Mariusza Pudzianowskiego. W sobotę w walce wieczoru 45-latek po blisko dwóch minutach przegrał z Mamedem Chalidowem przez poddanie po ciosach w parterze.

Po starciu "Dominator" docenił rywala, pisząc, że Chalidow zasłużył na zwycięstwo. "Nie ma co komentować, był lepszy". W następnym wpisie były strongman wyznał swoim fanom, że tym razem "zniszczyła go ambicja", pisząc, że za bardzo chciał wygrać w tym pojedynku.

W nowym tygodniu u Pudzianowskiego nic praktycznie się nie zmieniło, a zawodnik KSW wrócił do codziennego rytuału porannego biegania. Przy okazji "Pudzian" w nagraniu wideo przytoczył słowa jednego z kibiców, który stwierdził, że po jego porażce z Chalidowem przestał go dopingować.

loader

Pudzianowski ostro odpowiedział jednemu z kibiców [WIDEO]

- Robię swoje. Raz pod wozem, raz nad wozem. A bo to raz byłem pod tym wozem przez 25 lat zawodowego sportu? Oczywiście już widzę fajnych kibiców. "Już twoim kibicem nie jestem". A pies Cię gryzł, z ciebie kibic jak z koziej d**y trąba. Prawdziwi ludzie, którzy sportem się zajmują wiedzą, co to znaczy, że nie zawsze wszystko gra. A nie zawsze mi wszystko zagrało. Podnoszę się i idę dalej - odparł Pudzianowski.

RadioZET.pl