Pudzian kontuzjowany przed walką z Mamedem. Pokazał opuchniętą nogę

09.12.2022 13:26

Mariusz Pudzianowski doznał poważnie wyglądającej kontuzji na kilka dni przed walką z Mamedem Chalidowem na KSW 77. Najsilniejszy człowiek świata opublikował wideo w swoich mediach społęcznościowych.

Mariusz Pudzianowski
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER

"Sport to zdrowie, ale nie tym razem. Możeeee nic się nie urwało" - napisał pod filmem "Pudzian". Noga wygląda jednak na bardzo opuchniętą, a jego walka z Mamedem Chalidowem zaplanowana jest już na 17 grudnia.

Pudzianowski vs Chalidow. Kontuzja "Pudziana"

Starcie Pudzian vs Chalidow zapowiadane jest jako pojedynek dwóch legend polskiego MMA. To właśnie ci dwa zawodnicy najmocniej przyczynili się do popularyzacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Urodzony w Groznym zawodnik w KSW walczy już od 2007 roku. Posiadał mistrzowskie pasy wagi półciężkiej i średniej. Ostatnią walkę stoczył w grudniu 2021 roku, gdy przegrał z Roberto Soldiciem. Wcześniej pokonał Scotta Askhama.

loader

Jeśli chodzi o "Pudziana", to ten zadebiutował w KSW w roku 2009, pokonując Marcina Najmana już w 43. sekundzie. Ostatni raz widzieliśmy go w klatce w maju tego roku, gdy w main evencie gali KSW 70 wygrał z Michałem Materlą.

Czy walka ostatecznie dojdzie do skutku? Pozostaje nam czekać na wyniki badań Mariusza Pudzianowskiego.

RadioZET.pl