Obserwuj w Google News

Problemy z transmisją Clout MMA 2. Użytkownicy wściekli już na starcie

2 min. czytania
28.10.2023 20:49
Zareaguj Reakcja

Gala Clout MMA 2 dopiero co się rozpoczęła, a użytkownicy już mieli problemy z transmisją. Zacinał się nie tylko płatny stream w PPV, ale także sygnał opublikowany za darmo na YouTube. "Jeśli czegoś nie potrafisz robić, to tego nie rób" - piszą wściekli internauci.

Clout MMA
fot. mat. pras. Clout MMA

Clout MMA 2 udostępniło transmisję dwóch pierwszych walk za darmo w serwisie YouTube, ale nawet tam stream często się zacinał, co zgłaszali na Twitterze internauci. Co gorsza, poprawnie nie działał też płatny stream, za którego użytkownicy płacili min. 34,99 zł. "Jeśli czegoś nie potrafisz robić, to tego nie rób... Skończcie z tą galą, bo nawet mi szkoda tego darmowego PPV" - napisała jedna z internautek.

Clout MMA 2: Zacinająca się transmisja w PPV i na YouTube

"Nie dość, że PPV laguje, to jeszcze live na YouTube" - napisał inny z widzów, dołączając do tego screeny z niedziałających transmisji.

Zobacz koniecznie: Relacja i wyniki wszystkich walk gali Clout MMA 2

Transmisja Clout MMA 2. Podobne problemy przy pierwszej gali

Wszystkie te problemy pojawiły się już na samym początku gali. Z podobnymi Clout MMA zmagała się przy okazji organizacji pierwszej gali. Federacja, której twarzami są Sławomir Peszko i Lexy Chaplin, informowała później, że padła ofiarą ataku hakerskiego.

"Czujemy się dłużni, by przedstawić Wam fragmenty raportu dotyczącego szczegółów ataków hakerskich na cloutmma.tv. Ktoś zrobił wszystko, by zepsuć Wam sobotni wieczór z galą CLOUT MMA 1. Przepraszamy Was za niedogodności i przypominamy, że rozpatrzymy wszystkie reklamacje, które zostaną nam zgłoszone. Zrobimy wszystko, by dostarczyć Wam wiele radości podczas kolejnych wydarzeń CLOUT MMA!" - mogliśmy przeczytać w oświadczeniu.