Obserwuj w Google News

Piotr Żyła ma zawalczyć na Clout MMA! Peszko ujawnił konkretną datę

2 min. czytania
28.10.2023 21:39
Zareaguj Reakcja

Sławomir Peszko tuż przed rozpoczęciem gali Clout MMA 2 ujawnił, że prowadzi intensywne rozmowy ws. walki z Piotrem Żyłą. - Jesteśmy po słowie - zdradził przed kamerami. Ujawnił też, kiedy najprawdopodobniej dojdzie do tego starcia.

Peszko, Żyła
fot. Tomasz Jastrzebowski/REPORTER / Pawel Murzyn/East News

Walka Peszko kontra Żyła to temat, o którym spekuluje się od dawna. Jak się okazuje, w tych plotkach jest jednak sporo prawdy. - Czy wreszcie zobaczycie mnie w oktagonie? Tak, oczywiście. Czekam na swojego przeciwnika, z którym jestem po słowie. Spotkałem się z już nim. On jest jeszcze w trakcie profesjonalnego uprawiania sportu, więc poczekam jeszcze kilka miesięcy. Ta walka się odbędzie. Najprawdopodobniej będzie to kwiecień lub maj 2024 roku - powiedział Peszko.

Walka Piotr Żyła - Sławomir Peszko na gali Clout MMA

Po chwili doprecyzował, o jakiego rywala chodzi. - To nazwisko się już przewijało. Chodzi o Piotrka Żyłę. To duża osobowość. jest wizytówką skoków. Czekam - powiedział.

Piotr Żyła na temat swojej potencjalnej walki w MMA mówił już w czerwcu. - Moja walka w MMA? Też słyszałem takie plotki. Dobre pieniądze na stole? Jak mówię, nie wiem, ale też coś takiego słyszałem - przyznał. Dopytywany został o to, czy faktycznie po zakończeniu kariery zobaczymy go w klatce. - A po co mam kończyć? Jeszcze mnie tak bardzo kolano nie boli. Czy widzę się we freak fightach za kilka lat? Pewnie, że tak. Jak mnie tylko kolano nie będzie boleć - przekazał wtedy w rozmowie z TVP Sport.

Skoczek narciarski póki co przygotowuje się do nowego sezonu w Pucharze Świata. Ten rozpocznie się pod koniec listopada w fińskiej Ruce, a zakończy na wiosnę. Pytanie, czy Żyła będzie w stanie pogodzić treningi w skokach z przygotowaniami do walki.

Nie przegap