Zamknij

Ostre spięcie Fajdka z Najmanem: "Nie znamy się, odp****ol się!"

24.01.2023 10:14

W niedalekiej przyszłości może dojść do starcia Marcin Najman vs Paweł Fajdek. Tak przynajmniej twierdzą internauci, którzy śledzą poczynania obu panów w internecie. W ostatnich dniach zawodnik MMA i lekkoatleta "obrzucili się błotem". - Jesteś karykaturą sportowca - wypalił pięciokrotny mistrz świata w rzucie młotem.

Marcin Najman i Paweł Fajdek
fot. Lukasz Solski/East News / Lukasz Szelag/REPORTER

"Wymiana uprzejmości" między Marcinem Najmanem a Pawłem Fajdkiem rozpoczęła się w miniony weekend. "El Testosteron" opublikował w mediach społecznościowych krótkie nagranie z treningu przed walką z Jackiem Murańskim, która odbędzie się 18 marca na gali HIGH League 6. Lekkoatleta w komentarzu wyśmiał poczynania byłego mistrza Europy w kickboxingu, zamieszczając trzy wymowne emotikony.

Reakcja Fajdka nie spodobała się Najmanowi. Ten postanowił opublikować specjalny komentarz, odnoszący się do "wyczynów" pięciokrotnego mistrza świata w rzucie młotem po Gali Mistrzów Sportu.

Najman kontra Fajdek w internecie - wideo

- Paweł Fajdek… Ty, czy my się znamy?! Słuchaj. Po tym, jak po raz drugi na plebiscycie się tam mazałeś, że ci miejsce nie odpowiada, to ja nawet rozumiałem to, że powinieneś być wyżej. Uważałem, że masz rację, że powinieneś być wyżej, natomiast to, jak się mażesz przy wszystkich, to nie przystoi facetowi. I ty chcesz oceniać mój trening? Wariacie, no stuknij ty się w głowę… Ok, rozumiem, szukasz walki i parę groszy, ale musisz też wiedzieć, że ja mam co robić. Zarobiony jestem, nie mam czasu. Taka ojcowska rada – nie maż się publicznie! No facet ku**a nie płacze - mówi "El Testosteron".

Paweł Fajdek zajął w plebiscycie "Przeglądu Sportowego" 9. miejsce, choć w 2022 roku po raz piąty sięgnął po tytuł mistrza świata. W jego ocenie kibice nie docenili jego osiągnięć, umieszczając wyżej m.in. Roberta Lewandowskiego czy Kamila Semeniuka. Próbował przekonywać, że to już nie są wybory najlepszego, lecz najpopularniejszego sportowca Polski, choć podkreślił, że Iga Świątek zasłużenie wygrała.

Lekkoatleta nie odmówił sobie również ciętej riposty w kierunku Najmana. - Po wpisie Marcina Najmana dalej nie mogę dojść do siebie i nie wiem, czy dojdę. To jest mało ważne, bo pan Marcin "estrogen" Najman miał rację. W tylko jednej sprawie. Nie znamy się. I bardzo dobrze, bo tak nisko jeszcze nie upadłem. Co mogę ci Marcin powiedzieć? Cieszę się, że jesteś, bo gdyby nie ty, to polskie dzieci nie wiedziałyby, kim nie zostawać. Nazywasz siebie sportowcem, a jesteś po prostu karykaturą sportowca. Taka dobra rada na ten przyszły obóz. Jedziesz w Tatry i pamiętaj, w Tatrach są niedźwiedzie, a klepanie na nie nie pomaga - przestrzega.

To z kolei oczywiste nawiązanie do szybko przegrywanych walk przez "El Testosterona". Jego ostatni pojedynek z Pawłem Jóźwiakiem na gołe pięści podczas gai Wotore trwał 20 sekund. Wcześniej jednak w kilkanaście sekund, już w MMA, rozbił Ryszarda Dąbrowskiego.

Najman odpowiada Fajdkowi - wideo

Swoista internetowa saga ma jeszcze ciąg dalszy, bo i Najman nie odpuścił Fajdkowi. Tym razem nie przebierał już w słowa. - Powiedziałem już k***a. Nie znamy się, to się odp****ol ode mnie, mazgaju jeden. Łazisz na te plebiscyty i co Ty tam odp*****lasz? Oglądają Cię młodzi mężczyźni, chłopcy i widzą k***1 mazgaja. Wielki łeb, chłop wielki, a maże się jak dziecko. Powtarzam ci po raz ostatni: odp****ol się ode mnie! - grzmi.

To pewnie też jeszcze nie koniec "wymiany uprzejmości" między zawodnika. Internauci sugerują nawet, by wszystkie nieporozumienia wyjaśnili sobie w klatce. Takie zestawienie pewnie zelektryzowałoby opinię publiczną.

loader

RadioZET.pl