Obserwuj w Google News

Nowy prowadzący Fame MMA ujawniony. Będzie się działo

2 min. czytania
04.01.2023 19:50
Zareaguj Reakcja

Robert Pasut został nowym prowadzącym konferencje Fame MMA. Gwiazdor YouTube, założyciel kanału "Abstrachuje", zastąpił w tej roli Sylwestra Wardęgę i utworzył nowy duet z Hubertem Mściwujewskim. Zadebiutował podczas konferencji przed FAME 17.

Sylwester Wardęga
fot. Karol Makurat/REPORTER

O tym, że Pasut pojawi się w roli prowadzącego, spekulowano od dłuższego czasu. Wreszcie na kilkadziesiąt minut przed rozpoczęciem konferencji informację tę potwierdził były już współpracownik FAME, Wardęga.

Robert Pasut - kim jest i z kim walczył w FAME?

Pasut do tej pory związany był z federacją FAME jako zawodnik. Stoczył dwie walki - obie wygrał. Najpierw pokonał Jakuba "Japczana" Piotrowicza, a potem poradził sobie z Jackiem Murańskim. Jeszcze w roli zawodnika skradł serca kibiców właśnie w trakcie konferencji, popisując się przede wszystkim kreatywnością. Szczególnie widoczne było to w trakcie konfrontacji z Murańskim, dla którego zainicjował akcję "Muran na Uran". Przy okazji popadł też w konflikt z Arkadiuszem Tańculą, który domagał się wyrzucenia Murańskich z FAME i miał pretensje do Pasuta o to, że ten zaakceptował propozycję walki z Jackiem. Doszło nawet do tego, że obaj stanęli do face to face. W 2023 roku najprawdopodobniej dojdzie do ich bezpośredniej walki w oktagonie.

ZOBACZ KONIECZNIE: Karta Walk gali Fame MMA 17. Kto zawalczy na lutowej gali?

Robert Pasut nowym prowadzącym konferencje FAME

Pasut w roli prowadzącego konferencje FAME zastąpił Sylwestra Wardęgę, który nie przedłużył wygasającego z federacją kontraktu. Youtuber, podobnie jak Tańcula, domagał się zakończenia współpracy FAME z Murańskim.

Pierwsza konferencja prasowa przed FAME 17 z Robertem Pasutem w roli prowadzącego odbyła się 4 stycznia. Galę Fame MMA 17 zaplanowano na 3 lutego.

RadioZET.pl