Obserwuj w Google News

Niesamowita zapowiedź FAME 18. Przeszli samych siebie!

2 min. czytania
15.05.2023 22:51
Zareaguj Reakcja

Już 20 maja w Łodzi odbędzie się FAME 18. Organizatorzy jak zwykle przed galą przygotowali zapowiedź filmową wydarzenia. Jednak ten trailer jest zupełnie inny niż dotychczasowe. Zobacz teraz na kanale FAME MMA na YouTube.

Niesamowita zapowiedź FAME 18. Przeszli samych siebie! [WIDEO]
fot. screen/ Fame/ Fame MMA TV

Do tej pory trailery kolejnych gal realizowane były w formie teledysków muzycznych czy krótkich form video.   Fame: Drive - official trailer to całkowicie nowy format, który tworzy emocjonującą i wciągającą fabułę nawiązującą do nocnych wyścigów samochodowych. Produkcja jest na tyle rozbudowana, że została podzielona na dwa odcinki.

Produkcja w iście hollywodzkim stylu

Już pierwszy odcinek trailera został bardzo dobrze przyjęty przez fanów FAME. Nie brakowało głosów, że to najlepsza zapowiedź w historii federacji. Produkcja została zrealizowana ze zdecydowanie największym jak do tej pory rozmachem. Plan zdjęciowy trwał aż 5 dni. Jest to pierwszy trailer, który przypomina raczej fabułę niż teledysk muzyczny. Na potrzeby realizacji zostało wynajęte prywatne lotnisko w Białymstoku. Część zdjęć zrealizowano na torze wyścigowym w Modlinie.

Oglądaj

Zapowiedź FAME 18 nawiązuje do trwającego właśnie największego projektu motoryzacyjnego w historii. Przypomnijmy, że znany motoryzacyjny influencer Kamil “Budda” Labudda wspólnie z FAME zorganizowali konkurs, w którym nagrodą główną jest Nissan GTR o wartości ponad 1 miliona złotych. Punktem kulminacyjnym trailera jest odsłonięcie samochodu i pokaz jego możliwości na torze wyścigowym co wprawia w ekscytację roztańczonych zawodników i zawodniczki. Trzeba przyznać, że zapowiedź jest bardzo klimatyczna i idealnie buduje napięcie na ostatnie dni przed galą FAME 18.

Redakcja poleca

FAME 18. Kolejna gala już w tym tygodniu

Gala FAME 18 już 20 maja w Łodzi. Bilety na wydarzenie oraz PPV dostępne na oficjalnej  stronie  Fame MMA. Zapowiedź imprezy jest już dostępna na profilu Fame na Youtube. 

RadioZET.pl/materiały prasowe