Obserwuj w Google News

Nie żyje 18-letnia zawodniczka MMA. W swojej kategorii była niepokonana

2 min. czytania
08.01.2023 19:09
Zareaguj Reakcja

Victoria Lee, siostra mistrzów singapurskiej organizacji MMA ONE Championship, nie żyje. O śmierci 18-letni fighterki, która wygrała wszystkie trzy zawodowe pojedynki, poinformowała starsza o osiem lat Angela Lee.

Victoria Lee
fot. Victoria Lee/Instagram

Victoria Lee była znakomicie zapowiadającą się zawodniczką mieszanych sztuk walki w kategorii atomowej w singapurskiej organizacji ONE Championship. W 2021 roku stoczyła trzy pojedynki i wszystkie wygrała przed czasem. Przez poddanie pokonała Sunisę Srisan oraz Wang Luping, a w swojej ostatniej walce skończyła ciosami Victorię Souzę.

Niestety w sobotę 7 stycznia jej siostra Angela Lee, mistrzyni dywizji atomowej ONE Championship, przekazała tragiczną informację o śmierci swojej siostry Victorii. Zgon nastąpił 26 grudnia, natomiast nie są znane przyczyny.

Redakcja poleca

Victoria Lee nie żyje

"26 grudnia 2022 roku nasza rodzina doświadczyła czegoś, przez co żadna rodzina nie powinna przechodzić... Strasznie trudno to powiedzieć... Nasza Victoria odeszła" - napisała w mediach społecznościowych Angela Lee. "Odeszła zbyt wcześnie i od tego czasu nasza rodzina jest całkowicie zdruzgotana. Tęsknimy za nią. Bardziej niż za czymkolwiek na tym świecie. Nasza rodzina nigdy nie będzie taka sama. Życie nigdy nie będzie takie samo" - dodała.

Angela nazwała swoją zmarłą siostrę "najpiękniejszą duszą, jaka kiedykolwiek żyła". "Tak bardzo za tobą tęsknimy siostro. Bardziej, niż możesz sobie wyobrazić. Wszyscy jesteśmy załamani. Ponieważ cząstka ciebie była w każdym z nas i kiedy odeszłaś, te części zostały z nas wyrwane. Nigdy nie będziemy tacy sami. Każda mała rzecz sprawia, że myślę o tobie. Od promieni słonecznych do zachodu słońca. Nauczyłeś nas dostrzegać piękno w prostych rzeczach" - wspominała mistrzyni ONE Championship.

Victoria Lee, znana w oktagonie jako "The Prodigy" pochodziła z usportowionej rodziny. Jej brat Christian również uprawia MMA. Mężczyzna w ubiegłym roku zdobył pas kategorii półśredniej oraz lekkiej singapurskiej organizacji.

RadioZET.pl/mmarocks.pl