Obserwuj w Google News

Największa produkcja w historii FAME. Wyjątkowa zapowiedź gali

2 min. czytania
08.05.2023 15:56
Zareaguj Reakcja

Już 20 maja w Łodzi odbędzie się FAME 18. Organizatorzy jak zwykle przed galą przygotowali zapowiedź filmową wydarzenia. Tym razem jednak przeszli samych siebie i stworzyli zupełnie wyjątkowy trailer, który w niczym nie ustępuje największym produkcjom kinowym. Premiera 8 maja o godzinie 18:00 na kanale FAME MMA na YouTube.

Fame MMA
fot. mat. pras. FAME

Do tej pory trailery kolejnych gal realizowane były w formie teledysków muzycznych czy krótkich form video. Fame: Drive - official trailer to całkowicie nowy format, który tworzy emocjonującą i wciągającą fabułę nawiązującą do nocnych wyścigów samochodowych. Produkcja jest na tyle rozbudowana, że została podzielona na dwa odcinki. Dziś o godzinie 18:00 na kanale FAME MMA na YouTube zostanie opublikowany pierwszy z nich.

FAME: Drive – official trailer. Największa produkcja w historii FAME

Wszystkie poprzednie zapowiedzi wzbudzały duże uznanie wśród fanów FAME. Jednak jak mówią przedstawiciele federacji, to trailer najbliższej gali został wyprodukowany ze zdecydowanie największym jak do tej pory rozmachem.

Plan zdjęciowy trwał aż 5 dni. Jest to pierwszy trailer, który przypomina raczej fabułę niż teledysk muzyczny. Na potrzeby realizacji zostało wynajęte prywatne lotnisko w Białymstoku. Część zdjęć zrealizowano na torze wyścigowym w Modlinie.

Zobacz koniecznie: Fame MMA 18 - karta walk. Kto w walce wieczoru? Zawodnicy, walki

Budda i FAME GTR w tle

Zapowiedź FAME 18 nawiązuje do trwającego właśnie największego projektu motoryzacyjnego w historii. Przypomnijmy, że znany motoryzacyjny influencer Kamil "Budda" Labudda wspólnie z FAME zorganizowali konkurs, w którym nagrodą główną jest Nissan GTR o wartości ponad 1 miliona złotych.

Gala Fame MMA 18 odbędzie się 20 maja.

RadioZET.pl/mat. pras.