Najman zdradził swój nowy pseudonim. "Przejadę się po rywalu"

21.02.2023 13:15

Marcin Najman przygotowuje się do walki na gali HIGH League 6, która odbędzie się 18 marca. Jak sam zapowiada, ujrzymy go w najlepszej wersji i pod nowym pseudonimem.

Marcin Najman
fot. Foto Olimpik/REPORTER

Marcin Najman, jak jakiś czas temu zapewnił w rozmowie z nami, na pewno wystąpi na gali HIGH League 6. Wciąż nie wiemy jednak, kto będzie jego rywalem. Pierwotnie miał zmierzyć się z Jackiem Murańskim, ale w związku ze śmiercią syna "Starego Murana", Mateusza, pojedynek ten najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku. Nowy rywal Najmana nie został jeszcze potwierdzony.

HIGH League 6: Nowy pseudonim Marcina Najmana

Sam zawodnik z Częstochowy mocno przygotowuje się do walki. Wejdzie do oktagonu z nową energią i nowym pseudonimem. "Skoro Artur Szpilka ma wykupić PPV na HIGH League 6, to nie można go zawieść. Spokojnie Arturo, tym razie będzie to ta lepsza wersja Najmana o nowym pseudonimie - "Walec". Bo właśnie tak przejadę się po rywalu!" - przekazał w mediach społecznościowych.

Karta walk gali HIGH League 6 zapowiada się niezwykle emocjonująco. Oprócz Najmana do klatki wejdą tacy zawodnicy jak Marcin Dubiel, Denis Załęcki czy Lexy Chaplin. Pełną listę pojedynków poznamy zapewne przy okazji pierwszej konferencji pasowej przed galą, która odbędzie się w poniedziałek, 27 lutego.

RadioZET.pl