Obserwuj w Google News

Marcin Najman na gali Clout MMA 2. Z kim, kiedy i o której godzinie walczy?

2 min. czytania
28.10.2023 20:01
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman na Clout MMA 2. Z kim walczy? Kiedy walka z Piotrem "Lizakiem" Lizakowskim na Clout MMA? O której godzinie walka z Adrianem Ciosem? Sprawdź kiedy i o której godzinie walki Najman - Lizak oraz Najman - Cios na gali Clout MMA 2!

Marcin Najman
fot. Instagram/Clout MMA

Wielkimi krokami zbliża się gala Clout MMA 2. 28 października w ORLEN ARENIE w Płocku dojdzie do hitowego starcia. "Cesarz Polskich Freak-Fightów"  Marcin Najman podejmie w klatce gwiazdę kanału EBE EBE Piotra "Lizaka" Lizakowskiego.

Marcin Najman przegrał na gali Clout MMA 1 z Andrzejem Fonfarą i ma sporo do udowodnienia swoim rozczarowanym fanom. "Cesarz Polskich Freak-Fightów" wrócił niedawno z wakacji w Stanach Zjednoczonych, ale już przyszykował formę na starcie z podopiecznym trenera Mirosława Oknińskiego.

Redakcja poleca

Najman na Clout MMA 2: Kiedy i o której godzinie walczy?

Piotr Lizakowski z kolei wraca do klatki Clout MMA po udanym debiucie z Dominikiem Skowyrą. Przedstawiciel ekipy EBE EBE bierze się za kolejne poważne wyzwanie. "El Testosteron" jest bowiem dużo masywniejszym od niego rywalem.

Co ciekawe, jeśli Najman z powodzeniem zakończy walkę z "Lizakiem", najprawdopodobniej na koniec gali czekać go będzie jeszcze jeden pojedynek - z Adrianem Ciosem. Na razie nie wiadomo, w jakiej formule zostanie stoczone to starcie - wiadomo jedynie, że jest to "walka bonusowa".

GODZINA walk Najman vs Cios i Najman vs Lizak [Clout MMA 2]

Marcin Najman powinien wejść do klatki z Piotrem Lizakowskim w sobotę 28 października około godziny 21:40-22:00. Jego bonusowa walka z Adrianem Ciosem - o ile w ogóle się odbędzie - będzie miała miejsce najpewniej kilkadziesiąt minut po północy, najprawdopodobniej tuż przed walką wieczoru lub tuż po niej.

Nie przegap