Obserwuj w Google News

Najman - Jóźwiak godzina. Kiedy i o której walka HIGH League 6?

2 min. czytania
18.03.2023 19:44
Zareaguj Reakcja

Walka Najman vs Jóźwiak będzie co-main eventem gali HIGH League 6. Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się ten pojedynek. Czy Marcin Najman zrewanżuje się "Prezesowi FEN"? Relacja i wszystkie walki HIGH League 6 na żywo na naszym portalu już dzisiaj.

Marcin Najman
fot. materiały prasowe HIGH League 6

Marcin Najman i Paweł Jóźwiak zmierzą się ze sobą już po raz drugi. Pierwsze spotkanie obu panów oglądaliśmy dość niedawno - na Wotore. Tam niespodziewanie szybko i łatwo wygrał "Prezes FEN". Teraz także zapowiada zwycięstwo, choć żądny rewanżu jest Najman. "El Testosteron" twierdzi, że niedawna porażka była tylko wypadkiem przy pracy.

O której godzinie walka HIGH League 6 Najman - Jóźwiak?

Najman i Jóźwiak, mimo że będą ze sobą walczyć, mają dość dobre relacje. Tego nie można było powiedzieć w przypadku "El Testosterona" i Jacka Murańskiego. To właśnie "Muran" miał być rywalem Najmana na HIGH League 6. W związku ze śmiercią jego syna, Mateusza, walka została jednak odwołana.

Redakcja poleca

Faworytem nadchodzącego starcia wydaje się być Najman, który ma nad swoim rywalem przewagę doświadczenia. W MMA stoczył już 11 pojedynków, z czego wygrał 5. Ostatnie zwycięstwo odniósł w marcu 2022 roku, pokonując Mirosława Dąbrowskiego przez TKO. Jóźwiak, oprócz zwycięstwa nad Najmanem, stoczył tylko jedną walkę - na ostatniej gali Fame MMA przegrał z Michałem "Boxdelem" Baronem.

GODZINA walki Najman vs Jóźwiak na HIGH League 6

Walka Jóźwiak vs Najman na HIGH League 6 będzie co-main eventem. To oznacza, że po niej będziemy świadkami już tylko pojedynku wieczoru, w którym zmierzą się Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski i Marcin Dubiel. To oznacza, że walka Najman vs Jóźwiak rozpocznie się około godziny 23.00.

Gala HIGH League 6 na żywo na naszym portalu w sobotę, 18 marca, od godziny 20.00.

RadioZET.pl