Zamknij

Najman rozbudza nadzieje fanów. "Będzie forma jak na Saletę"

12.01.2023 18:45

Marcin Najman w pocie czoła przygotowuje się do walki z Jackiem Murańskim na HIGH League 6. - Będzie forma jak na Saletę w KSW - zapowiada "El Testosteron".

Marcin Najman
fot. Foto Olimpik/REPORTER

Najman i Murański od dawna toczą ze sobą medialny konflikt. O ich walce spekulowano od wielu miesięcy. W pewnym momencie wydawało się, że do pojedynku nie dojdzie. Wreszcie jednak obu zawodników postanowił zakontraktować HIGH League. Do starcia Najman vs Murański dojdzie podczas szóstej edycji gali tej federacji, którą zaplanowano na 18 marca. "El Testosteron" co jakiś czas dzieli się z fanami postępami w treningach. Na Murańskiego przygotować chce formę życia. "Będzie jak na Saletę w KSW 14" - zapowiada.

Trening Najmana przed walką z Murańskim na HIGH League

Marcin Najman ostatni raz walczył w październiku 2022 roku. Przez TKO przegrał z Pawłem Jóźwiakiem. Wcześniej pokonał m.in. Mirosława Dąbrowskiego czy "Ryśka Szczenę". Łącznie stoczył w MMA (w tym w MMA na gołe pięści) 12 pojedynków, z czego wygrał 5. Starcie z Murańskim odbędzie się na zasadach boksu birmańskiego. Najman zdecydowanie górować będzie nad swoim rywalem, jeśli chodzi o doświadczenie. "Stary Muran" stoczył w klatce tylko trzy walki i wszystkie przegrał. Ostatnią z Robertem Pasutem w federacji Fame MMA.

Karta walk gali HIGH League 6 nie została jeszcze ujawniona. Pewne jest jednak, że oprócz Marcina Najmana i Jacka Murańskiego swoje walki stoczą Denis Załęcki i Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak.

loader

RadioZET.pl