Obserwuj w Google News

Najman buduje reprezentację Polski. "Santos? Biedaczek niedowidzi"

1 min. czytania
04.06.2023 13:12
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman pojawił się w sobotę na gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie miał okazję oglądać walki w towarzystwie m.in. Adama Kostki i trenera Jacka Rumiaka. Spotkał też obecnego na PGE Narodowym napastnika reprezentacji Polski, Dawida Kownackiego. Z tej okazji podzielił się swoją opinią na temat kadry prowadzonej przez Fernando Santosa.

Marcin Najman
fot. Twitter/Marcin Najman

"Walka za miesiąc. Znalazłem więc chwilę, by pomóc Santosowi zbudować właściwą reprezentację, bo biedaczek niedowidzi. Adam Kostka przywiózł już na Narodowy Dawida Kownackiego. Ja jeszcze wydzwonię Kamila Glika i Kamila Grosickiego i właściwy trzon reprezentacji będzie prawidłowy" - przekazał "Ojciec chrzestny polskich freak fightów".

Nie jest to pierwszy raz, gdy Najman domaga się powołania dla Dawida Kownackiego. Były gracz Lecha Poznań póki co nie może jednak przekonać do siebie selekcjonera.

Gala HIGH League odwołana. Kiedy kolejna walka Najmana?

Najman już 17 czerwca miał wziąć udział w turnieju Grand Prix na gali HIGH League. Federacja odwołała jednak wydarzenie ze względu na decyzję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, na mocy której zawieszono ją w związku z powiązaniami właścicieli z Rosją, a konkretnie z Ramzanem Kadyrowem - przywódcą Czeczenów zaangażowanych w inwazję Kremla na Ukrainę.

Redakcja poleca

Mimo tego Najman zapewnia, że i tak kibice niebawem będą mogli zobaczyć go w klatce - już w lipcu! W jakiej organizacji? Kto będzie jego rywalem? Na te informacje musimy jeszcze poczekać.

RadioZET.pl