Obserwuj w Google News

Na plecach i pośladkach. Szpilka pochwalił się nowym tatuażem

1 min. czytania
13.01.2023 09:49
Zareaguj Reakcja

Artur Szpilka jest wielkim fanem tatuaży. Niedawno dał temu kolejny dowód, ozdabiając sobie całe plecy i pośladki. Gigantycznym tatuażem pochwalił się w mediach społecznościowych.

Artur Szpilka
fot. Instagram/ TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Szpilka w ostatnim czasie zamienił rękawice bokserskie na te od MMA. W dyscyplinie tej debiutował w czerwcu 2022 roku, pokonując na KSW 71 Serhija Radczenkę. We wrześniu stoczył walkę z Denisem Załęckim na HIGH League i także odniósł zwycięstwo. Jego kolejnym rywalem miał być Arkadiusz Wrzosek. Walka wieczoru XTB KSW 78 została jednak odwołana przez kontuzję "Szpili". Wolny czas zawodnik postanowił przeznaczyć na dokonanie potężnego tatuażu, który obejmuje całe plecy i pośladki. Efektami pracy podzielił się z kibicami.

- Zostały jeszcze dwie sesje i będzie koniec. Dziękuję, Marku, za tak zaje***ty projekt i wykonanie. Pamiętam, jak kiedyś przyszedłem do domu i zrobiłem sobie drugi tatuaż na ręce. Mama wtedy powiedziała: "na dupie se wydziaraj". I stało się - napisał pod zdjęciem Artur Szpilka.

Artur Szpilka pokazał gigantyczny tatuaż na plecach i pośladkach

Zawodnik z Wieliczki jest jedną z największych gwiazd sportów walki w Polsce. W zawodowej karierze stoczył aż 29 walk w boksie, z czego wygrał 24. Pokonywał takich rywali jak Tomasz Adamek, Mariusz Wach czy Mike Molo. W styczniu 2016 roku walczył o tytuł mistrza świata wagi ciężkiej federacji WBC z Deontayem Wilderem. W 9. rundzie przegrał jednak przez KO. Ostatnią walkę w boksie stoczył w maju 2021 roku. W 1. rundzie przegrał z Łukaszem Różańskim.

RadioZET.pl