Zamknij

Murański vs Bomba: Kiedy i o której godz. walka HIGH League 5?

08.12.2022 08:50

Murański vs Bomba: GODZINA walki HIGH League 5. Sprawdź, kiedy i o której godzinie początek starcia Mateusz "Muran" Murański vs Paweł "Scarface" Bomba. Relacja z gali HIGH League 5 na żywo i wszystkie walki live w sobotę na naszym portalu.

Muran vs Bomba
fot. mat. pras. HIGH League

Murański vs Bomba to jedna z najciekawiej zapowiadających się walk gali HIGH League 5. Przede wszystkim dlatego, że obaj panowie są ze sobą w gigantycznym konflikcie, czego wyraz dawali na konferencjach prasowych. Wielkim faworytem tej walki jest "Muran", który góruje nad swoim rywalem doświadczeniem. Bomba póki co stoczył tylko dwie walki i obie przegrał. Co ważniejsze za każdym razem pokonywany był już na samym początku. Czy tym razem będzie podobnie?

HIGH League 5: GODZINA walki Murański vs Bomba

Walka Murański vs Bomba jest ósma na karcie walk HIGH League 5. Możemy spodziewać się zatem, że panowie wejdą do klatki około godziny 23.00. Wiele zależeć będzie oczywiście od tego, ile trwać będą poprzednie pojedynki. Ciężko przewidzieć też, czy w międzyczasie nie odbędzie się jakiś występ artystyczny, co od jakiegoś czasu jest normą na galach freakowego MMA.

 HIGH League 5: Transmisja, PPV, karta walk, zawodnicy, data

Podczas gali HIGH League 5, oprócz starcia Murańskiego z Bombą, będziemy świadkami wielu innych ciekawych pojedynków. Zawalczą między innymi Paweł "Tybori" Tyburski czy Vaso Bakocević. W walce wieczoru zmierzą się Damian Janikowski i Mateusz "Don Diego" Kubiszyn. W co-main evencie zobaczymy za to starcie pań - Agata "Fagata" Fąk kontra Natalia "Natsu" Karczmarczyk.

Gala HIGH League 5 na żywo na naszym portalu w sobotę od godziny 20.00.

RadioZET.pl