Obserwuj w Google News

Młoda gwiazda MMA zginęła w wypadku. "Nie jestem w stanie w to uwierzyć"

1 min. czytania
09.05.2023 08:43
Zareaguj Reakcja

Shalie Lipp, wschodząca gwiazda amerykańskiego MMA, zginęła we wtorek w wypadku samochodowym. 21-latka była pasażerką auta, które na autostradzie 94 w Minnesocie wjechało w pojazd jadący z naprzeciwka.

Młoda gwiazda MMA zginęła w wypadku. "Nie jestem w stanie w to uwierzyć"
fot. screen/ Instagram/Shalie Lipp

Shalie Lipp była jedyną ofiarą wypadku. Poza 21-latką żaden z pasażerów ani kierowców aut nie odniósł obrażeń. Do zderzenia doszło w Minnesocie, na moście, którym przebiega autostrada międzystanowa 94. Chevrolet Malibu, którym podróżowała Lipp, uderzył w jadącego na wschód Jeepa Cherokee.

21-letnia Lipp w tym miesiącu miała zmierzyć się z Natalie Gage w walce o tytuł w wadze piórkowej podczas gali Ignite No Mercy 11w Detroit Lakes. Młoda zawodniczka dopiero zaczynała swoją przygodę z MMA: ćwiczyła w klubie w Fargo, a niedawno odbyła specjalny turnus w Tajlandii.

21-latkę pożegnał jej trener personalny, Eric Sweeney. „Mam złamane serce. Byłaś cudowna, pełna nadziei i energii. Wiedziałem, że możesz być wielka. Nigdy cię nie zapomnę. Nie jestem w stanie pojąć tego, że nie zobaczę cię w tym tygodniu ani w kolejnym. To, że byłem twoim przyjacielem, na zawsze mnie zmieniło. Wszystkie nasze rozmowy, łzy, śmiech, emocje… Zapamiętam wszystko i za wszystko będę ci wdzięczny” – napisał.

RadioZET.pl/PAB