Mateusz Gamrot przyjął wyzwanie. Polak z kolejną walką w UFC

23.02.2023 10:59

To już oficjalne. Mateusz Gamrot zawalczy po raz kolejny w UFC i to na marcowej gali. "Wyzwanie to moje drugie imię" - napisał w mediach społecznościowych Polak.

Mateusz Gamrot
fot. JAKUB WOSIK/REPORTER

Pierwotnie gala UFC 285 w Las Vegas nie miała w karcie walk żadnego polskiego akcentu. Wszystko zmieniło się jednak przed tygodniem. Wtedy to pojawiły się plotki o tym, że Mateusz Gamrot miałby wskoczyć do oktagonu w ramach zastępstwa za Dana Hookera. Nowozelandczyk na finiszu przygotowań do walki z Jalinem Turnerem doznał kontuzji, która wykluczyła go z udziału w tym pojedynku.

Gamrot z kolejną walką w UFC

Teraz plotki zamieniły się w oficjalną informację. UFC potwierdziło, że Mateusz Gamrot na marcowej gali zmierzy się ze wspomnianym Turnerem. "Walka w zastępstwie? Nie ma problemu, bo wyzwanie to moje drugie imię" - napisał "Gamer" w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że Gamrot ostatni raz bił się w klatce UFC w październiku ubiegłego roku i wówczas przegrał przez decyzję sędziów z Beneilem Dariushem. Teraz czeka go ciężki bój, bo 27-letni rywal "Gamera" ma serię pięciu wygranych walk przed czasem.

Gala UFC 285 odbędzie się 4 marca w T-Mobile Arena w Las Vegas.

loader

RadioZET.pl