Obserwuj w Google News

Kolejna walka Najmana ogłoszona! Zmierzy się z zawodnikiem lżejszym o 30 kg

1 min. czytania
09.09.2023 14:28
Zareaguj Reakcja

Clout MMA ogłosiło w sobotę, że Marcin Najman stoczy drugą walkę dla tej federacji. Jego rywalem będzie Piotr ‘Lizak’ Lizakowski, youtuber znany z działalności na kanale Ebe Ebe.

Marcin Najman znów wejdzie do klatki! Zmierzy się z zawodnikiem lżejszym o 30 kg
fot. screen/ Instagram

Najman zmierzy się z „Lizakiem” 28 października, w trakcie drugiej gali Clout MMA. Organizatorzy reklamują to starcie jako polską wersję pojedynku Dawida z Goliatem. „Cesarz polskich freak-fightów skrzyżuje rękawice z błyszczącą gwiazdą z kanału Ebe Ebe” – czytamy w ogłoszeniu.

Zawodnicy znacznie różnią się jeżeli chodzi o rozmiary. Najman waży ponad 100 kg, a jego rywal jest lżejszy o ponad 30 kg. Obaj walczyli na premierowej gali Clout MMA – Lizakowski pokonał Dominika Skowyrę, a Najman po kilkunastu sekundach przegrał z Andrzejem Fonfarą.

„Różnica wagi? Duża, choć Najman już szykuje formę życia. Przewaga szybkości i zwinności? Zdecydowanie po stronie Lizaka. Jaja na konferencji? Gwarantowane od obu” – reklamują pojedynek organizatorzy Clout MMA 2.

Redakcja poleca

Clout MMA 2. Kto będzie walczył podczas gali?

Gala odbędzie się 28 października w Orlen Arenie w Płocku. W głównej walce wieczoru zobaczymy Denisa "Bad Boy" Załęckiego i Daniela Omielańczuka, a wcześniej do oktagonu wejdzie m.in. Katarzyna "Laluna" Alexander.