,

Marcin Najman zapowiada show. "Brakuje słów, by opisać, co się wydarzy"

24.05.2023 13:18

Marcin Najman będzie jednym z głównych bohaterów gali HIGH League 7. "El Testosteron" ogromne emocje zapowiada już podczas konferencji prasowej. - Brakuje mi słów, by opisać, co tam się wydarzy - powiedział.

Marcin Najman
fot. Twitter/Marcin Najman

Najman wraz z innymi uczestnikami gali HIGH League 7 zaprezentuje się kibicom już w środę. O godzinie 20.00 rozpocznie się konferencja przed galą. - Będzie się działo. Oj, będzie się działo. Brakuje mi słów, by opisać, co tam dzisiaj się wydarzy - zapowiada "Ojciec chrzestny polskich freak fightów".

Kibice ostrzą sobie zęby na jego konfrontację z Jackiem Murańskim, który także pojawi się na konferencji. Obaj panowie od wielu miesięcy toczą ze sobą medialny konflikt. Pierwotnie mieli spotkać się w klatce już w marcu tego roku. Ich walka została jednak odwołana z powodu śmierci Mateusza, syna Murańskiego.

Turniej Grand Prix na gali HIGH League 7

Najman i "Stary Muran" podczas HIGH League 7 wezmą udział w turnieju Grand Prix. Łącznie bić się będzie ośmiu zawodników, którzy zostaną podzieleni na pary w wyniku losowania. Niewykluczone, że do walki Najman vs Murański dojdzie już w pierwszej rundzie. Jeśli nie, panowie mogą spotkać się w półfinale lub ewentualnym finale. Oprócz nich w turnieju wystąpią też m.in. Jakub "Japczan" Piotrowicz czy Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak.

loader

Karta walk HIGH League 7 to także takie nazwiska jak Jakub "Kubańczyk" Flas, Alberto Simao czy Jakub Nowakcziewicz.

Gala HIGH League 7 odbędzie się 17 czerwca.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się