,

Marcin Najman nie wytrzymał. Uderzył w twarz Jacka Murańskiego

25.05.2023 10:17

Marcin Najman nie wytrzymał i podczas face to face z Jackiem Murańskim uderzył go w twarz. - Dostałeś plaskacza, na jakiego zasłużyłeś - mówił. Obaj panowie mogą zmierzyć się ze sobą już 17 czerwca na HIGH League 7.

Marcin Najman
fot. Twitter/Marcin Najman

Marcin Najman i Jacek Murański spotkali się podczas konferencji przed galą HIGH League 7. Obaj wezmą udział w turnieju Grand Prix. Jeśli losowanie ułoży się po myśli kibiców, panowie trafią na siebie już w pierwszej rundzie i 17 czerwca w Krakowie stoczą od dawna wyczekiwaną walkę.

Zobacz koniecznie: Karta walk gali HIGH League 7. Kto wejdzie do klatki 17.06?

Dowód tego, że między Najmanem i Murańskim jest sporo złej krwi, mieliśmy w środę. "El Testosteron" długo odmawiał wyjścia do face to face z "Muranem". - Nie chcę tego, bo wiem, że nie wytrzymam i go uderzę - mówił. Ostatecznie dał się jednak namówić i zrobił to, przed czym ostrzegał.

Najman kontra Murański na konferencji przed HIGH League 7

Oprócz Najmana i Murańskiego udział w turnieju Grand Prix na gali HIGH League 7 wezmą: Jakub "Japczan" Piotrowicz, Kacper "Ludwiczek" Bociański, Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, Piotr "Lizak" Lizakowski, Mariusz "Super Mario" Sobczak i Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak. Zawodnicy zostaną podzieleni na pary ćwierćfinałowe w wyniku losowania, a zwycięzcy awansują do półfinałów. Faworytem bukmacherów jest Najman.

Pierwsze walki Grand Prix zaplanowano na gali HIGH League 7, która odbędzie się 17 czerwca w Krakowie.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się