Obserwuj w Google News

Mamy odpowiedź Najmana. Co z jego walką na gali HIGH League 6?

2 min. czytania
12.02.2023 14:03
Zareaguj Reakcja

Marcin Najman potwierdził nam, że zawalczy na gali HIGH League 6. Wciąż nie wiadomo jednak, czy jego rywalem będzie Jacek Murański, który kilka dni temu stracił syna. - Opcji jest kilka - powiedział w rozmowie z RadioZET.pl "El Testosteron".

Marcin Najman
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Walka Najman kontra Murański przez wielu zapowiadana była jako największy pojedynek w historii freak fightów. Do starcia w oktagonie miało dojść 18 marca, a wcześniej - 13 lutego - panowie mieli spotkać się na konferencji prasowej. Z powodu śmierci Mateusza Murańskiego, wydarzenie zostało jednak przełożone. Teraz federacja HIGH League szuka rozwiązania.

Marcin Najman potwierdził nam: Zawalczy na HIGH League 6

Zapytaliśmy Marcina Najmana, czy niezależnie od tego, kto będzie jego rywalem, zawalczy na HIGH League 6. "El Testosteron" potwierdził nam, że zobaczymy go w klatce. Pytaniem pozostaje jednak kwestia, kto będzie jego rywalem. Nie można wykluczyć, że mimo ogromnej tragedii Jacek Murański stanie do pojedynku. Jeśli jednak tak się nie stanie, HIGH League będzie musiał znaleźć dla niego zastępstwo. Na ten moment trudno wytypować, kto mógłby zająć miejsce "Starego Murana".

Na pewno zawalczę na gali HIGH League 6. Nie mam natomiast pewności, kto będzie rywalem. Opcji na stole jest kilka - powiedział nam Marcin Najman

Pewne jest, że federacja HIGH League ma duży problem. Śmierć Mateusza Murańskiego jest ogromną tragedią. Na dodatek do więzienia trafił inny zawodnik, Paweł "Scarface" Bomba. To informacja o tyle istotna, że nieoficjalnie mówi się, że HIGH League chciał zorganizować walkę dwóch na dwóch. W niej zmierzyć się mieli Jacek i Mateusz Murańscy z Najmanem i właśnie Bombą.

Redakcja poleca

Gala HIGH League 6 zaplanowana jest na 18 marca. Oprócz Najmana wystąpią na niej m.in. Marcin Dubiel i Lexy Chaplin.

RadioZET.pl