Zamknij

Lil Masti wrzuciła filmik, jak ma robione USG dopochwowe. "To niesmaczne"

10.01.2023 19:45

Lil Masti opublikowała na YouTubie wideo, na którym poddawana jest dopochwowemu badaniu USG. Otwartość celebrytki nie spodobała się jednemu z youtuberów, IsAmU, który skrytykował Anielę Bogusz za pośrednictwem Twittera.

Lil Masti
fot. YouTube/Lil Masti

Aniela Bogusz, szerzej znana publice jako Lil Masti, poinformowała o swojej ciąży w minioną środę 4 stycznia. "Kochani, jestem w ciąży!" - napisała na Instagramie gwiazda polskiej freak-fightowej federacji Fame MMA. Lil Masti opublikowała przy tym zdjęcie, na którym jej partner Tomasz Woźniakowski całuje ją w brzuch.

Od tego czasu obecna mistrzyni Fame MMA kobiet w kategorii "Open" niemal codziennie wrzuca na swoje media społecznościowe aktualizacje dotyczące stanu jej zdrowia, ale również nagrania, na których zarówno ona, jak i jej partner w ogóle dowiedzieli się o ciąży. W niedzielę pochwaliła się z kolei zdjęciami USG.

Lil Masti wrzuciła filmik, jak ma robione USG dopochwowe

We wtorek Bogusz opublikowała kolejne nagranie, na którym przeprowadza swoich fanów przez dopochwowe badanie USG. Chociaż zdecydowana większość internautów ciepło skomentowała otwartość zawodniczki MMA i jej chęć dzielenia się ze światem swoim szczęściem, w sieci pojawiły się również negatywne opinie.

Taką wydał m.in. inny polski influencer Szymon Kasprzyk, znany jako IsAmU. "USG dopochwowe na Instagramie to lekka przesada. Lil Masti otrząśnij się, bo to zaczyna wyglądać niesmacznie" - napisał na Twitterze youtuber.

Część jego obserwujących poparła to zdanie, ale większość zarzuciła mu czepialstwo - na opublikowanym przez Bogusz filmiku, choć rzeczywiście może wydawać się on mocno osobisty, nie widać bowiem żadnych "niecenzuralnych" ujęć. Lil Masti nie odpowiedziała jeszcze publicznie na krytykę swojego kolegi po fachu.

RadioZET.pl/Instagram, Twitter