Zamknij

Joanna Jędrzejczyk wróci do klatki? Sensacyjne plany organizacji

08.01.2023 20:45

Joanna Jędrzejczyk, wieloletnia mistrzyni UFC, może jeszcze raz wejść do klatki. Właściciel KSW Martin Lewandowski zdradził, że organizacja kusi legendę polskiego MMA do pożegnalnej walki.

Joanna Jędrzejczyk
fot. USA TODAY Network/Sipa USA/East News

Joanna Jędrzejczyk 14 marca 2015 roku została pierwszą polską mistrzynią najpotężniejszej organizacji MMA na świecie - UFC. Olsztynianka pokonała wówczas przez nokaut w drugiej rundzie Carlę Esparzę. Pięć kolejnych obron tytułu było skutecznych, natomiast w szóstym podejściu lepsza okazała się Rose Namajunas. Później jeszcze trzy razy próbowała odzyskać pas, ale wszystkie okazały się nieskuteczne. 11 czerwca 2022 roku po porażce z Weili Zhang ogłosiła zakończenie sportowej kariery.

- Mam już 35 lat. Chcę być mamą, chcę rozwijać swoje biznesy, właśnie tego teraz chcę. Byłam w treningu przez 20 lat, spędziłam na macie więcej niż połowę życia. Kocham was - mówiła 35-latka.

Joanna Jędrzejczyk w KSW?

Okazuje się, że to wcale nie musi być koniec Joanny Jędrzejczyk w MMA. Sensacyjne informacje ujawnił Martin Lewandowski.

Właściciel KSW w rozmowie z Patrykiem Prokulskim dla TVP Sport został zapytany, czy organizacja ma pomysł, by nakłonić "JJ" do pożegnalnej walki na jednej z gal. Lewandowski odpowiedział twierdząco, co może oznaczać, że temat nie jest niemożliwy do zrealizowania.

loader

RadioZET.pl/TVP Sport