Obserwuj w Google News

FAME MMA reaguje na wpis "Paramaxila". Zdecydowana reakcja

2 min. czytania
05.10.2023 20:12
Zareaguj Reakcja

Jakub "Paramaxil" Frączek został wykluczony z FAME MMA. Po publikacji wpisu, nawiązującego do afery Pandora Gate federacja postanowiła w trybie natychmiastowym zerwać współpracę z polskim streamerem. "W trybie natychmiastowym Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara poinformowali Kubę „Paramaxila” Frączka o rozwiązaniu kontraktu" - napisano w mediach społecznościowych.

Jakub Paramaxil Frączek
fot. paramaxil/X screen

Przypomnijmy, że polski internet żyje aferą Pandora Gate. Chodzi o film Sylwestra Wardęgi, w którym ujawnił, że jeden z największych twórców internetowych Stuart "Stuu" Burton wysyłał erotyczne wiadomości do małoletnich fanek. W materiale Wardęgi nawiązano także do Michała "Boxdela" Barona, który również miał wysyłać nieprzyzwoite wiadomości.

W związku z tym federacja FAME MMA postanowiła wykluczyć "Boxdela" z bieżącej działalności. "Boxdel" odpowiedział na zarzuty, publikując w sieci dłuższe nagranie, w którym tłumaczy się ze wszystkiego. Jednocześnie cała sprawa jest szeroko komentowana w internecie. W jednym z wpisów pojawiła się publikacja Jakuba "Paramaxila" Frączka.

"Paramaxil" wykluczony z FAME MMA

"Nie wiem, o co te całe afery. Kto chociaż raz nie próbował doprowadzić do stosunku z trzynastolatką niech pierwszy rzuci kamieniem" - napisał.

Jego post spotkał się z natychmiastową i zdecydowaną reakcją ze strony FAME MMA.

"Od kilku dni jesteśmy świadkami największej internetowej afery w Polsce. Ta sprawa dotyka wiele osób i wiąże się z cierpieniem młodych dziewczyn i ich najbliższych. Obracanie spraw tak poważnych jak pedofilia w tani, niesmaczny żart, jest nie do zaakceptowania. W trybie natychmiastowym Rafał Pasternak i Krzysztof Rozpara poinformowali Kubę Paramaxila Frączka o rozwiązaniu kontraktu. Właściciele marki FAME nie chcą współpracować z takimi osobami" - czytamy w komunikacie.

Nie przegap