Obserwuj w Google News

Jacek Murański wraca do klatki. Zawalczy już na początku lipca

1 min. czytania
05.06.2023 10:05
Zareaguj Reakcja

Jacek Murański niespodziewanie zawalczy na gali Prime Show MMA 5, która odbędzie się już 1 lipca. Jego rywalem będzie Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak.

Jacek Murański
fot. Karol Makurat/REPORTER

Jacek Murański 17 czerwca miał wziąć udział w turnieju Grand Prix podczas gali HIGH League. Federacja odwołała jednak wydarzenie ze względu na decyzję Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, na mocy której zawieszono ją w związku z powiązaniami właścicieli z Rosją, a konkretnie z Ramzanem Kadyrowem - przywódcą Czeczenów zaangażowanych w inwazję Kremla na Ukrainę.

Zobacz koniecznie: Najman buduje reprezentację Polski. "Santos? Biedaczek niedowidzi"

Szybko na tę decyzję zareagowała federacja Prime, która zakontraktowała "Starego Murana". "AAAAK JEST, DOBRZE WIDZICIE! Już 1 lipca Jacek Murański zawita w oktagonie PRIME i zmierzy się z Pawłem Jóźwiakiem! Wiemy, że potrafi błyskawicznie podgrzać atmosferę swoim rywalom i tym samym to człowiek stworzony do robienia SHOW! Pozostaje jedno kluczowe pytanie... Kto zwycięży w tej walce?" - potwierdzono w oficjalnym komunikacie.

Murański kontra Jóźwiak na gali Prime Show MMA 5

Dla Murańskiego będzie to czwarta w karierze walka w MMA. Póki co nie wygrał ani jednej - dwukrotnie przegrywał z Arkadiuszem Tańculą i raz okazał się słabszy od Roberta Pasuta. Paweł Jóźwiak także czeka na swoją pierwszą wygraną w MMA. W poprzednich pojedynkach przegrywał z Michałem "Boxdelem" Baronem i Marcinem Najmanem.

Gala Prime Show MMA 5 odbędzie się 1 lipca.

RadioZET.pl