Obserwuj w Google News

Jacek Murański wraca do klatki. Walka z Najmanem jest blisko

1 min. czytania
05.05.2023 21:30
Zareaguj Reakcja

Jacek Murański znów wejdzie do klatki. "Stary Muran" wystąpi na gali HIGH League 7, gdzie weźmie udział w turnieju Grand Prix. Kto będzie jego rywalem?

Jacek Murański
fot. Karol Makurat/REPORTER

"Nadszedł czas na wielki powrót do klatki. W turnieju jest już największy rywal Murana, Marcin Najman. Czy w Grand Prix dojdzie do starcia El Testosteron vs Muran? O tym zadecyduje los" - zapowiada federacja HIGH League. Oprócz Murańskiego i Najmana w turnieju udział weźmie jeszcze sześciu zawodników. Wśród potwierdzonych znaleźli się Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak, Mariusz "Super Mario" Sobczak i Jakub "Japczan" Piotrowicz.

HIGH League 7: Z kim zawalczy Jacek Murański? Kto będzie rywalem "Murana"?

Przeciwnik Murańskiego nie jest jeszcze znany. Dobór rywali dla uczestników turnieju ma odbyć się na zasadzie losowania. Tym samym już w pierwszym etapie możemy być świadkami walki Murański vs Najman. Z drugiej strony panowie mogą równie dobrze spotkać się ze sobą dopiero w wielkim finale.

Zobacz koniecznie: HIGH League Grand Prix: Co to za turniej? Jakie są zasady?

Pierwszy etap turnieju Grand Prix HIGH League odbędzie się podczas gali HIGH League 7, którą zaplanowano na 17 czerwca w TAURON Arenie Kraków.

RadioZET.pl