Obserwuj w Google News

Jacek Murański opublikował wideo z Mateuszem. "Obejrzyj, aby zrozumieć"

1 min. czytania
28.02.2023 15:38
Zareaguj Reakcja

Jacek Murański opublikował w mediach społecznościowych film, na którym widać, jak jego syn szuka pomocy w leczeniu bezdechu. - Obejrzyj, aby zrozumieć - podpisał filmik "Stary Muran". Mateusz Murański zmarł 8 lutego.

Jacek Murański
fot. Karol Makurat/REPORTER

Śmierć Mateusza Murańskiego była szokiem dla całego świata MMA w Polsce. Wokół tragedii pojawiło się mnóstwo niesprawdzonych informacji i domysłów. Niektórzy sugerowali, że mógł popełnić samobójstwo. Informacje te szybko zdementował jego ojciec. - Patomorfolog powiedział mi, że przyczyną zgonu Mateusza mogło być gwałtowne zatrzymanie akcji serca prawdopodobnie z powodu uduszenia w połączeniu z ekstremalnym nocnym bezdechem, na który od wielu lat chorował - powiedział Jacek Murański wywiadzie dla portalu Salon24.

Teraz udostępnił w mediach społecznościowych nagranie, potwierdzające, że jego syn próbował leczyć problemy z bezdechem.

Jacek Murański odwołał walkę na gali HIGH League 6

W związku ze śmiercią Mateusza jego ojciec wycofał się z zaplanowanej na 18 marca walki z Marcinem Najmanem na gali HIGH League 6. Zastąpił go Paweł Jóźwiak i to on zmierzy się z "El Testosteronem". "Muran" nie wyklucza jednak, że kiedyś wróci jeszcze do oktagonu. - Co będzie dalej, jeszcze nie wiem, mam głowę z zupełnie innym miejscu, ale powiem ci, że jestem pewien, że Mateusz chciałby, żebym pokazał się jeszcze klatce - mówił w rozmowie z Salon24.

Redakcja poleca

RadioZET.pl