Obserwuj w Google News

"J***ć Murańskiego". Obrażał ojca pogrążonego w żałobie

1 min. czytania
23.02.2023 08:55
Zareaguj Reakcja

Internauci grzmią w sprawie zachowania Tomasza "Szalonego Reportera" Matysiaka. Zawodnik HIGH League udostępnił w internecie swoje zdjęcie z ochraniaczem na zęby, na którym widniał napis "j***ć Murańskiego". Zdjęcie zostało wrzucone niecałe dwa tygodnie po tragicznej śmierci Mateusza Murańskiego.

Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak
fot. Instagram screen/szalony.reporter

Tragiczna  śmierć Mateusza Murańskiego wstrząsnęła polskim MMA. Wielu zawodników gal freak fightowych słało kondolencje rodzinie Murańskich. Zrobili to między innymi Marcin Najman, czy nawet Arkadiusz Tańcula, który toczył zażarty konflikt z Murańskimi na galach Fame MMA.

Redakcja poleca

Obrzydliwe zachowanie zawodnika HIGH League

Niestety nie wszyscy potrafią zachowań się w obliczu tragedii. Tyczy się to Tomasza "Szalonego Reportera" Matysiaka, który nie okazał litości wobec ojca opłakującego śmierć swojego syna i zaatakował go w obrzydliwy sposób.

Na ostatnim InstaStories Matysiak pokazywał jak trenuje przed walką na gali HIGH League. Uwagę internautów przykuło jednak zdjęcie, na którym było widać napis "j***ć Murańskiego", który miał na ochraniaczu na zęby. Fani byli oburzeni zachowaniem freak fightera.

Zaatakował ojca pogrążonego w żałobie

Wstawianie takich napisów zaledwie dwa tygodnie po śmierci Mateusza Murańskiego było zdecydowanie ciosem poniżej pasa. Matysiak przeprosił za całe zamieszanie, jednak niesmak pozostał.

"Nagrywając stories zapomniałem, że mam szczękę z niedoszłej walki z Jackiem z napisem, który totalnie teraz nie przystoi. Totalnie nie pomyślałem i nie zauważyłem. To było mega niestosowne, przepraszam" - tłumaczył się.

RadioZET.pl