,

Hitowa walka na karcie HIGH League 7. "Szykujcie się na mocne uderzenia"

23.05.2023 10:19

Federacja HIGH League potwierdziła kolejny pojedynek na gali oznaczonej numerem siódmym. W nim Denis Labryga zmierzy się z Dawidem "Crazy" Załeckim. Starcie odbędzie się w forumle K-1.

Labryga vs Załęcki
fot. mat. pras. HIGH League

"Sportowo-freakowa walka w stójce? Czyli to, co lubimy najbardziej. Szykujcie się na mocne uderzenia, bo na HIGH League 7 do klatki wejdą Denis Labryga i Dawid Załęcki. W środę pierwsze spotkanie twarzą w twarz Denisa i Dawida. O 20:00 I konferencja. My już nie możemy się doczekać" - zapowiada federacja.

loader

Mimo że Labryga i Załęcki nie należą do tzw. zadymiarzy, spodziewać możemy się wysokiego poziomu sportowego, co obaj udowodnili w swoich poprzednich walkach. Labryga po raz pierwszy publice HIGH League zaprezentował się na szóstej gali. Tam pokonał Konrada Karwata. Załęcki ma natomiast na koncie trzy pojedynki, w którym pokonał Alana Kwiecińskiego i Vaso Bakocevica. W ostatnim musiał uznać wyższość Mateusza "Don Diego" Kubiszyna.

Walka Denis Labryga vs Dawid "Crazy" Załecki na gali HIGH League 7

Walka Labryga vs Załęcki odbędzie się w formule K1, w małych rękawicach i zaplanowana jest na trzy rundy po trzy minuty.

Karta walk HIGH League 7 to także takie starcia jak Mini Majk vs Likkleman, Nowaczkiewicz vs Josef Bratan czy Kubańczyk vs Alberto. Na gali odbędą się też pierwsze walki turnieju Grand Prix. W nich wystąpią m.in. Marcin Najman i Jacek Murański.

Gala HIGH League 7 odbędzie się 17 czerwca w Tauron Arenie w Krakowie.

RadioZET.pl

Logo radiozet Dzieje się