Hitowa walka na HIGH League 6! "PashaBiceps" poznał rywala

06.02.2023 11:30

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski poznał rywala w swoim debiucie w MMA. Legenda polskiego Counter-Strike’a zmierzy się z niesamowitym w ostatnich walkach Marcinem Dubielem! Pojedynek odbędzie się już 18 marca na HIGH League 6 w katowickim Spodku.

Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski
fot. mat. pras. HIGH League

"Jarząbkowski i Dubiel w ostatnim roku zachwycali w swoich pojedynkach w klatce. Pora zestawić ich naprzeciwko siebie. To musi oznaczać wyjątkowe zestawienie!" - zapowiada federacja HIGH League.

"PashaBiceps" to jeden z najlepszych e-sportowców w historii. Zdobył nie tylko najcenniejsze trofea na świecie, ale również grono licznych, wiernych kibiców. Katowicki Spodek to dla niego bardzo ważne miejsce. Szczególnie istotna dla niego jest data 16 marca 2014 r. Wtedy publiczność w Spodku oszalała. Polski skład Virtus.pro zdobył puchar podczas zawodów Intel Extreme Masters, na stałe wpisując się w świadomość kibiców w naszym kraju.

"pashaBiceps" w federacji HIGH League

"Pasha" spełnił swoje marzenie o debiucie w sportach walki w lutym ubiegłego roku. W walce wieczoru gali HIGH League 2 w Krakowie, na zasadach boksu w małych rękawicach, pokonał przez TKO w drugiej rundzie kulturystę-youtubera, Michała "Owcę WK" Owczarzaka. Pojedynek Jarząbkowskiego z Owczarzakiem przeszedł do historii polskich freak-fightów. Panowie dali niesamowity pojedynek, który kibice uznali za jeden z najlepszych nie tylko w klatce HIGH League, ale w całym roku 2022.

Przeciwnikiem "Pashy" na HIGH League 6 będzie jeden z najlepszych polskich freak-fighterów, znacznie bardziej doświadczony w MMA, Marcin Dubiel. Influencer-youtuber stoczył już sześć walk, z czego w czterech zwyciężył. Pokonywał Cezarego Nykiela, Wojciecha Przeździeckiego, Kacpra Błońskiego i Mateusza Trąbkę. W ostatnich walkach, przeciwko "Blonsky'emu" i "Trombie" zachwycał. W swojej jedynej walce w HIGH League przegrał z raperem Alberto Simao, ale również pokazał się ze świetnej strony. Pojedynek odbędzie się w formule MMA w limicie wagowym do 79,5 kg. Dystans czasowy to trzy rundy po trzy minuty.

Gala HIGH League 6 odbędzie się 18 marca. Oprócz "pashyBicepsa" i Dubiela wystąpią na niej między innymi Marcin Najman, Jacek Murański i Lexy Chaplin.

loader

RadioZET.pl/mat. pras.