Obserwuj w Google News

HIGH League 6: Transmisja w PPV i gala online. Gdzie obejrzeć walki?

2 min. czytania
18.03.2023 21:52
Zareaguj Reakcja

HIGH League 6 - transmisja PPV i live stream online. Jak i gdzie obejrzeć galę i wszystkie walki na żywo? Gdzie oglądać? Ile kosztuje PPV, jak kupić? Czy jest stream za darmo? Wszystkie informacje na temat transmisji walk Marcina Najmana, Marcina Dubiela czy Lexy Chaplin znajdziesz poniżej. Relacja i wyniki gali HIGH League 6 na żywo na naszym portalu.

HIGH League 6
fot. Instagram/HIGH League

HIGH League 6, tak jak poprzednie gale tej federacji, transmitowana będzie tylko w systemie PPV. Dostęp będzie można wykupić na stronie highlive.tv, którą uruchomić można w przeglądarkach Safari i Chrome. Transmisja HIGH League 6 dostępna będzie w dwóch wersjach - podstawowej i premium.

HIGH League 6 - PPV, CENA. Jak kupić? Ile kosztuje?

Ta pierwsza kosztuje 34,99 zł. W jej ramach otrzymujemy dostęp do gali w jakości 720p i możliwość ponownego jej obejrzenia w ciągu kolejnych 24 godzin. Transmisja PPV premium kosztuje 39,99 zł. Oferuje dostęp do gali HIGH League 6 w jakości 1080p, a także możliwość oglądania Hejt Roomu i ponownego obejrzenia gali w ciągu kolejnych siedmiu dni.

Transmisja HIGH League w wersji BASIC:

  • obraz w ajkości 720p
  • VOD przez 24 godziny

Transmisja HIGH League w wersji PREMIUM:

  • obraz w jakości 1080p
  • dostęp do Hejt Roomu
  • VOD na 7 dni
Redakcja poleca

HIGH League 6 - KARTA WALK. Kto walczy?

Podczas gali HIGH League 6 kibice zobaczą aż dziewięć pojedynków z udziałem czołowych polskich influencerów, a także zawodników MMA. W walce wieczoru Jarosław "pasha" Jarząbkowski zawalczy z Marcinem Dubielem. W co-main evencie zobaczymy natomiast starcie Lexy Chaplin kontra Paulina Hornik.  Karta walk HIGH League 6 to także walki z udziałem takich zawodników jak Paweł "Tybori" Tyburski, Marcin Najman czy Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk.

Gala  HIGH League 6 na żywo odbędzie się już w sobotę, 18 marca. Jej początek o godzinie 20.00.

RadioZET.pl