High League 6. Karta walk, zawodnicy, lista, wszystkie walki

18.03.2023 21:52

HIGH League 6 - karta walk: Sprawdź, kto zawalczy podczas marcowej gali. Kogo zobaczymy w walce wieczoru HL6? Na karcie walk znalazły się takie nazwiska jak Marcin Najman, czy Marcin Dubiel. Lista, zawodnicy i kolejność wszystkich pojedynków HIGH League 6. Relacja i wszystkie pojedynki na żywo na naszym portalu dzisiaj od godziny 20.00.

Marcin Najman
fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

HIGH League przygotowuje kolejną, bardzo mocną kartę walk. Pierwszym potwierdzonym starciem gali, która odbędzie się 18 marca, był pojedynek Marcina Najmana z Jackiem Murańskim. Przez wielu walka ta określona jest jako największa w historii freak fightów. Zawodnicy rywalizować będą na zmodyfikowanych zasadach boksu birmańskiego. Co ważne w kontrakcie zapisana, że Najman musi przewalczyć 3 minuty, aby otrzymać pensję.

loader

HIGH League 6: zawodnicy, lista, kolejność walk

Innym zestawieniem karty walk HIGH League 6 jest pojedynek Marcina Dubiela z Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski. "W ostatnim roku zachwycali w swoich pojedynkach w klatce. Pora zestawić ich naprzeciwko siebie. To musi oznaczać wyjątkowe zestawienie!" - zapowiada federacja HIGH League. Federacja potwierdziła też udział w HIGH League 6 innej wielkiej gwiazdy - Lexy Chaplin. Jej rywalka nie została jeszcze ogłoszona.

Wielu kibiców czeka też na walkę Dariusza "Daro Lwa" Kaźmierczuka. Jego rywalem pierwotnie miał być Przemysław "Sequento" Skulski, ale musiał zrezygnować z walki z powodu kontuzji. W to miejsce wszedł Kacper "Ludwiczek" Bociański. Walka ta będzie drugą w kolejności na karcie walk HIGH League 6. Wcześniej kibicom zaprezentują się jeszcze Mateusz "Haribo" Gąsiewski i Roger Salla.

ZOBACZ KONIECZNIE: HIGH League 6: Transmisja PPV i stream online. Gdzie obejrzeć galę?

Karta walk gali HIGH League 6 - wszystkie walki

  • Jarosław "pashaBiceps" Jarząbkowski vs Marcin Dubiel
  • Marcin "El Testosteron" Najman vs Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak
  • Lexy Chaplin vs Paulina Hornik
  • Denis "Bad Boy" Załęcki vs Paweł "Tybori" Tyburski
  • Denis Labryga vs Konrad Karwat
  • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn vs Dawid "Crazy" Załęcki
  • Kacper "Ludwiczek" Bociański - Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk
  • Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak vs Michał Cichy
  • Mateusz "Haribo" Gąsiewski - Roger Salla

Gala HIGH League 6 na żywo odbędzie się już w sobotę, 18 marca. Początek o godzinie 20.00.

RadioZET.pl