Zamknij

HIGH League 5: Transmisja TV i online, PPV, karta walk, zawodnicy

08.12.2022 08:35

HIGH Leage 5 będzie ostatnią galą tej federacji w 2022 roku. Sprawdź najważniejsze informacje dotyczące tsobotniego wydarzenia. Transmisja HIGH League 5 - jak i gdzie obejrzeć galę? PPV - ile kosztuje i gdzie kupić dostęp stream online. Karta walk - jakie walki, kolejność i kto walczy podczas gali HIGH League 5, które odbędzie się już tę w sobotę, 10.12.2022.

HIGH League 5: Transmisja, PPV, karta walk, zawodnicy, data
fot. mat. pras. HIGH League 5

HIGH League przygotowało dla kibiców mocne zakończenie roku. Przed nami piąta już w historii gala, której twarzą jest Mailik Montana. Do tej pory mogliśmy oglądać w klatce tej federacji wielu znanych zawodników ze świata sportów walki i influencerów, z Arturem Szpilką, Amadeuszem "Ferrarim" czy Marcinem Dubielem na czele. Kto tym razem wejdzie do klatki?

Karta walk HIGH League 5 to przede wszystkim starcie Mateusz "Don Diego" Kubiszyn - Damian Janikowski. W main evencie zobaczymy Pawła "Tybori" Tyburskiego i Alberto Simao, w co-main evencie natomiast starcie najpopularniejszych polskich influencerek. Agata "Fagata" Fąk zawalczy z Natalią "Natsu" Karczmarczyk. Ponadto do klatki wejdą tacy zawodnicy jak Vaso Bakocević czy Maja Staśko. Kibice z niecierpliwością czekają też na walkę Mateusza Murańskiego z Pawłem Bombą.

loader

HIGH League 5 - KARTA WALK. Kto walczy?

  • Alberto Simao - Paweł "Tybori" Tyburski
  • Agata "Fagata" Fąk - Natalia "Natsu" Karczmarczyk
  • Mateusz "Muran" Murański - Paweł "Scarface" Bomba
  • Mateusz "Don Diego" Kubiszyn - Damian Janikowski
  • Maja Staśko - Maria "Masza" Graczykowska
  • Jakub "Holak" Krawczyk - Maciej "Zony" Zoniuk
  • Dawid "Diables" Porwisiak - Paweł "Leh" Lehmann
  • Dawid "Crazy" Załęcki - Vaso Bakovević
  • Przemysław "Sequento" Skulski - Andrzej "Andrew" Gazda
  • Kamil "Hassi" Hassan - Wojciech "Rekordzista" Sobierajski

HIGH League 5 - Transmisja i PPV. Jak kupić dostęp?

Transmisja HIGH League 5 dostępna będzie tylko w systemie PPV. Dostęp będzie można wykupić na stronie highlive.tv, którą uruchomić można w przeglądarkach Safari i Chrome. Transmisja HIGH League 5 dostępna jest w dwóch wersjach - podstawowej i premium. Ta pierwsza kosztuje 34,99 zł. W jej ramach otrzymujemy dostęp do gali w jakości 720p i możliwość ponownego jej obejrzenia w ciągu kolejnych 24 godzin. Transmisja PPV premium kosztuje 39,99 zł. Oferuje dostęp do gali HIGH League 5 w jakości 1080p, a także możliwość oglądania Hejt Roomu i ponownego obejrzenia gali w ciągu kolejnych siedmiu dni.

HIGH League 5 - data, godzina. Kiedy początek gali?

HIGH League 5 odbędzie się w sobotę, 10 grudnia 2022 roku. Początek gali zaplanowano na godzinę 20.00. Z racji tego, że organizatorzy zaplanowali aż dziesięć pojedynków, wydarzenia zapewne potrwa przynajmniej do północy.

Gala HIGH League 5 na żywo będzie dostępna na naszym portalu. Relacja i wszystkie walki live od godziny 20.00.

RadioZET.pl