Zamknij

Gwiazda Fame MMA w ciąży. Wrzuciła do sieci odważne zdjęcia

04.01.2023 20:12

Aniela "Lil Masti" Bogusz w mediach społecznościowych potwierdziła informacje, o których dużo w ostatnim czasie plotkowano. Gwiazda Fame MMA przyznała, że jest w ciąży! Pochwaliła się też brzuszkową sesją.

Aniela "Lil Masti" Bogusz
fot. Pawel Wodzynski/East News

Aniela "Lil Masti" Bogusz była niekwestionowaną królową freak fightów. W swojej ostatniej walce potwierdziła to, pokonując Martę "Linkimaster" Linkiewicz. Bogusz była w posiadaniu mistrzowskiego pasa HIGH League, Linkiewicz dzierżyła tytuł mistrzyni FAME (niegdyś należący właśnie do "Lilmasti"). W ich bezpośrednim pojedynku, do którego doszło podczas gali Fame MMA 15, na szali były oba pasy plus dodatkowo utworzony tytuł królowej freak fightów. Na punkty wygrała Bogusz i to ona wyszła z oktagonu z trzema pasami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy prowadzący Fame MMA ujawniony. Będzie się działo

"Lil Masti" niedługo po tym zwycięstwie ogłosiła, że kończy przygodę z MMA. Od razu zaczęły się spekulacje, że przyczyną takiej decyzji może być chęć założenia rodziny. Plotki potwierdziły się na początku 2023 roku. "Kochani, jestem w ciąży!" - przekazała na swoim profilu na Instagramie. Przy okazji pochwaliła się też zdjęciami z sesji brzuszkowej, podczas której towarzyszył jej oczywiście jej partner.

Aniela "Lil Masti" Bogusz potwierdziła, że jest w ciąży

To nie pierwszy raz, gdy "Lil Masti" dzieli się z fanami szczegółami z życia prywatnego. "Kiedyś nie wierzyłam w miłość. Jak dobrze, że pojawił się on i wywrócił moje życie do góry nogami. Życzę każdemu takiego szczęścia" - informowała w mediach społecznościowych w listopadzie 2021 roku. Jej profil na Instagramie śledzi w tym momencie ponad 1,1 miliona użytkowników.

RadioZET.pl