Gamrot vs Turner: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć UFC 285?

04.03.2023 18:49

Mateusz Gamrot na gali UFC 285 zawalczy z Jalinem Turnerem. Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć walkę Gamrot vs Turner. Transmisja UFC 285 dostępna będzie za darmo w polskiej TV. Gala odbędzie się 5 marca, w nocy z soboty na niedzielę.

Mateusz Gamrot
fot. GIUSEPPE CACACE/AFP/East News

Mateusz Gamrot udowodnił, że nie boi się trudnych wyzwań i niemal z marszu wziął walkę z Turnerem. Polski zawodnik zastąpił w karcie walk UFC 285 kontuzjowanego Dana Hookera. Starcie Gamrot vs Turner będzie najważniejsze z perspektywy polskiego kibica. Nie jest to jednak walka wieczoru UFC 285. W niej dojdzie do starcia z wracającym do klatki Jonem Jonesem z Cirylem Ganem.

Dla Gamrota starcie z Turnerem będzie okazją do rehabilitacji za porażkę z października 2022 roku. Wtedy były mistrz KSW jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Beneilem Dariushem. Łącznie stoczył w UFC już sześć walk. Jego bilans to cztery wygrane i dwie porażki.

UFC 285: Kiedy odbędzie się walka Gamrot vs Turner? Data, godzina

Gala UFC 285 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Początek karty głównej zaplanowano na godzinę 4.00. Walka Gamrot vs Turner powinna odbyć się około godz. 4.30.

Transmisja gali UFC 285 i walki Gamrot vs Turner. Gdzie obejrzeć?

Transmisja gali UFC 282 i walki Gamrot vs Turner będzie dostępna w Polsacie Sport i online stream na polsatboxgo.pl.

loader

RadioZET.pl