Gamrot vs Turner godzina: Kiedy i o której walka UFC 285?

04.03.2023 18:48

Mateusz Gamrot zawalczy z Jalinem Turnerem na gali UFC 285. Będzie to kolejna już walka polskiego zawodnika dla największej organizacji MMA na świecie. Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się walka Gamrot kontra Turner.

Mateusz Gamrot
fot. Amy Kaplan/Icon Sportswire/Associated Press/East News

Mateusz Gamrot zaskoczył swoich kibiców, przyjmując walkę z Turnerem niemal w ostatniej chwili. Były gwiazdor KSW pierwotnie nie był planowany w karcie walk UFC 285, ale pojawił się na niej w zastępstwie kontuzjowanego Dana Hookera. Walka Gamrot vs Hooker zapowiada się bardzo ciekawie z perspektywy polskiego kibica. Nie będzie jednak starciem wieczoru. W main-evencie gali UFC 285 zobaczymy Jona Jonesa w starciu z Cirylem Ganem.

Mateusz Gamrot wejdzie do klatki po raz pierwszy od października 2022 roku. Wtedy jednogłośną decyzją sędziów przegrał z Beneilem Dariushem. Była to jego druga porażka w szóstej walce dla federacji UFC.

W głównej karcie walk UFC 285 znalazło się pięć pojedynków. Oprócz wspomnianych starć Gamrot vs Turner i walki wieczoru Jones vs Gane kibice będą mogli obejrzeć pojedynki Bo Nickal vs Jamie Pickett, Geoff Neal vs Shavkat Rakhmonov i Valentina Shevchenkovs Alexa Grasso. To ostatnie będzie toczyć się o mistrzowski pas kobiet wagi muszej.

Karta walk gali UFC 285. Wszystkie pojedynki głównej karty

  • Jon Jones (26-1) vs Ciryl Gane (11-1)
  • Valentina Shevchenko (23-3) vs Alexa Grasso (15-3)
  • Geoff Neal (15-4) vs Shavkat Rakhmonov (16-0)
  • Mateusz Gamrot (21-2, 1 N/C) vs Jalin Turner (13-5)
  • Bo Nickal (3-0) vs Jamie Pickett (13-8)

UFC 285: Kiedy odbędzie się walka Gamrot vs Turner? GODZINA

Gala UFC 285 odbędzie się w nocy z soboty na niedzielę. Początek karty głównej zaplanowano na godzinę 4.00. Walka Gamrot vs Turner powinna odbyć się około godz. 4.30.

Transmisja gali UFC 285 i walki Gamrot vs Turner. Gdzie obejrzeć?

Zobacz koniecznie: Gamrot vs Turner: Transmisja TV. Gdzie obejrzeć UFC 285?

loader

RadioZET.pl