Obserwuj w Google News

Gamrot vs Fiziev: Transmisja UFC w TV i online. Gdzie obejrzeć walkę?

2 min. czytania
23.09.2023 23:15
Zareaguj Reakcja

Gamrot vs Fiziev TRANSMISJA: Mateusz Gamrot staje do swojej ósmej walki w federacji UFC. Tym razem jego rywalem będzie Rafael Fiziev. Sprawdź, jak i gdzie obejrzeć walkę wieczoru gali UFC Vegas 79. Transmisja będzie dostępna w polskiej TV i stream online w internecie.

Mateusz Gamrot
fot. TOMASZ RADZIK/East News

Mateusz Gamrot wciąż myśli o tym, by stanąć do walki o mistrzowski pas. Ewentualna wygrana nad Fizievem może go znacznie przybliżyć do tego celu. Dla Polaka będzie to pierwsza walka od marca. Wtedy "Gamer" pokonał Jalina Turnera. Gamrot w swojej karierze stoczył siedem walk dla największej organizacji MMA na świecie. Wygrał pięć z nich - ze Scottem Holtzmanem, Jeremym Stephensem, Carlosem Ferreirą, Armanem Carukjanem i wspomnianym Turnerem. Porażki zaliczył w pojedynkach z Guramem Kutateladze i Beneilem Dariushem.

Transmisja walki Mateusz Gamrot vs Rafael Fiziev

Jego rywal w swojej karierze stoczył łącznie 14 pojedynków dla wszystkich federacji. Jego rekord wynosi 12 zwycięstw i 2 porażki. Ostatnio walczył na marcowej gali w Londynie. Tam przegrał z Justinem Gaethje większościową decyzją sędziów. Wcześniej notował sześć wygranych z rzędu - pokonywał m.in. takich zawodników jak Alex White, Marc Diakiese czy Radael dos Anjos.

Walka Gamrot vs Fiziev będzie starciem wieczoru nadchodzącej gali UFC. To oznacza, że zawodnicy wejdą do oktagonu jako ostatni. Najprawdopodobniej nastąpi to około godziny 3.00 w nocy z soboty na niedzielę.

UFC. Gdzie obejrzeć walkę Gamrot vs Fiziev?

Transmisja gali UFC i walki Gamrot vs Fiziev będzie dostępna w Polsacie Sport i online stream na platformie Polsat Box Go.

Nie przegap