Obserwuj w Google News

Ferrari - Błoński w main evencie FAME 18. O której godzinie walka?

2 min. czytania
18.05.2023 08:49
Zareaguj Reakcja

Amadeusz "Ferrari" Roślik i Kacper "Crusher" Błoński zmierzą się walce wieczoru gali Fame MMA 18. Kto wyjdzie zwycięsko z tego starcia? Czy "Ferrari" będzie w stanie wyjść do kolejnego starcia z Marcinem Dubielem? Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka Ferrari kontra Błoński.

Ferrari vs Błoński
fot. Instagram/Fame MMA

Amadeusz "Ferrari" Roślik podczas Fame MMA 18 stanie przed niezwykle ciężkim zadaniem. Gwiazdor federacji będzie musiał stanąć do dwóch main eventów. W pierwszym zawalczy z Kacprem Błońskim. W drugim jego rywalem będzie Marcin Dubiel. Pytanie tylko, czy Amadi będzie w stanie wyjść do drugiego starcia? "Zasady są proste - jako pierwszy odbędzie się pojedynek Crusher vs Ferrari. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszej walki, dojdzie do starcia Dubiel vs Ferrari. Wyjątkiem jest niezdolność do walki po nokaucie, kontuzji lub decyzji lekarskiej (wtedy walka Dubiel vs Ferrari odbędzie się na FAME 19)" - wyjaśnia federacja.

Faworytem tego pojedynku jest Ferrari, który w ostatnim czasie stał się największą gwiazdą federacji FAME MMA. W swojej ostatniej walce z Kamilem Łaszczykiem co prawda poniósł porażkę, ale na tle utytułowanego sportowca pokazał się z bardzo dobrej strony. Błoński z kolei po raz ostatni walczył z Marcinem Dubielem. Pojedynek odbywał się na zasadach no limit, a panowie przewalczyli niemal 18 minut. Lepszy okazał się jednak Dubiel.

O której godzinie rozpocznie się walka Ferrari kontra Błoński na Fame MMA 18?

Przed walką Amadeusz "Ferrari" Roślik vs Kacper "Crusher" Błoński zaplanowano osiem innych pojedynków. Z racji tego, że gala rozpocznie się około godziny 20.00, możemy zakładać, że Ferrari i Błoński wejdą do oktagonu około godziny 23.00-23.30.

Zobacz również: Fame MMA 18 - transmisja tylko w PPV. Jak obejrzeć walki?

Karta walk Fame MMA 18 to także wiele innych bardzo ciekawie zapowiadających się pojedynków. W co main evencie Marta "Linkimaster" Linkiewicz zawalczy z Ewą "Kleo" Brodnicką. Ponadto Arkadiusz Tańcula zmierzy się w walce o pas z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką.

Gala Fame MMA 18 na żywo na naszym portalu!

RadioZET.pl