Obserwuj w Google News

Ferrari - Tańcula GODZINA: O której walka wieczoru gali Fame 19?

2 min. czytania
01.09.2023 08:26
Zareaguj Reakcja

Ferrari kontra Tańcula GODZINA: Amadeusz "Ferrari" Roślik i Arkadiusz Tańcula zmierzą się w walce wieczoru gali Fame MMA 19. To jedna z najbardziej wyczekiwanych walk w historii federacji. Sprawdź, kiedy i o której godzinie rozpocznie się ten pojedynek. Relacja na żywo z gali i walki Tańcula kontra Ferrari dziś na naszym portalu.

Ferrari vs Tańcula GODZINA
fot. Instagram/Fame MMA

Fame MMA 19 to gala, która od dawna wyczekiwana jest przez kibiców - przede wszystkim właśnie ze względu na walkę "Ferrariego" z Tańculą. "Ferrari nie przebiera w słowach, kiedy wypowiada się o swoim przeciwniku. Jak sam stwierdził, pokonanie Arka to dla niego "sprawa honoru". Przeszłe sprawy szybko dały się we znaki, doprowadzając do mocnego starcia między nimi podczas ogłoszenia ich walki na CAGE SPECIAL" - zapowiadała jeszcze jakiś czas temu federacja. Od tamtego momentu konflikt między panami tylko się pogłębił. Jego apogeum nastąpiło dwa dni przed galą, gdy "Ferrari" wypuścił do sieci kompromitujący rywala filmik. Gorąco było też podczas piątkowego FACE 2 FACE, podczas którego Amadeusz robił wszystko, by "złamać" rywala psychicznie.

Pytanie, jakie zadaje sobie wielu kibiców, brzmi: Czy gierki "Ferrariego" będą miały wpływ na Tańculę? Przed walką faworytem bukmacherów był właśnie Tańcula. Teraz można odnieść wrażenie, że szanse się wyrównały. Z tego powodu walka ta zapowiada się jeszcze bardziej interesująco. Na dodatek "Ferrari" w ostatnim czasie mocno zbliżył się do Jacka Murańskiego, który jest jednym z największych wrogów Tańculi. "Stary Muran" z pewnością z bliska będzie wspomagać Amadiego.

GODZINA walki FAME 19 Ferrari kontra Tańcula. Kiedy początek?

Z racji tego, że starcie "Ferrari" kontra Tańcula jest walką wieczoru, panowie wejdą do klatki jako ostatni. Karta walk Fame MMA 19 to aż dziesięć pojedynków, dlatego możemy spodziewać się, że to starcie rozpocznie się dopiero około godziny 23.30-24.00.

Fame MMA 19 na żywo i walka "Ferrari" vs Tańcula na naszym portalu. Śledź relację live od godziny 20.00.