Obserwuj w Google News

Ferrari kontra Dubiel w main evencie FAME 18. O której godzinie walka?

2 min. czytania
18.05.2023 08:50
Zareaguj Reakcja

Amadeusz "Ferrari" Roślik i Marcin Dubiel zmierzą się w drugiej walce wieczoru gali Fame MMA 18. Wcześniej "Władca piekieł" zmierzy się jednak z Kacprem Błońskim. Sprawdź, kiedy i o której godzinie odbędzie się walka Ferrari kontra Dubiel. Relacja na żywo z Fame 18 na naszym portalu.

Ferrari vs Dubiel
fot. mat. pras. Fame MMA

Amadeusz "Ferrari" Roślik podczas gali Fame 18 stoczy aż dwie walki. Najpierw ma zmierzyć się z Kacprem Błońskim, a potem wyjść do Marcina Dubiela. "Zasady są proste - jako pierwszy odbędzie się pojedynek Crusher vs Ferrari. Następnie, niezależnie od wyniku pierwszej walki, dojdzie do starcia Dubiel vs Ferrari. Wyjątkiem jest niezdolność do walki po nokaucie, kontuzji lub decyzji lekarskiej (wtedy walka Dubiel vs Ferrari odbędzie się na FAME 19)" - wyjaśnia federacja.

"Ferrari" staje do walki na Fame MMA 18 po bardzo dobrym w swoim wykonaniu pojedynku z Kamilem Łaszczykiem. "Władca piekieł" dominował dużo bardziej doświadczonego rywala, ale w samej końcówce zabrakło mu sił i ostatecznie przegrał. Dubiel z kolei w marcu sprawił dużą niespodziankę, pokonując na gali HIGH League Jarosława "pashaBiceps" Jarząbkowskiego. Wcześniej ze świetnej strony pokazał się też, wygrywając z Kacprem Błońskim. Panowie walczyli blisko 18 minut.

O której godzinie rozpocznie się walka Ferrari kontra Dubiel na Fame MMA 18?

Z racji tego, że walka Ferrari vs Dubiel zaplanowana jest jako ostatnia na gali Fame MMA 18, możemy spodziewać się, że zawodnicy wejdą do klatki około godziny 23.30.

Zobacz również: Fame MMA 18 - transmisja tylko w PPV. Jak obejrzeć walki?

Karta walk Fame MMA 18 to także wiele innych bardzo ciekawie zapowiadających się pojedynków. W co main evencie Marta "Linkimaster" Linkiewicz zawalczy z Ewą "Kleo" Brodnicką. Ponadto Arkadiusz Tańcula zmierzy się w walce o pas z Maksymilianem "Wiewiórem" Wiewiórką.

Gala Fame MMA 18 na żywo na naszym portalu.

RadioZET.pl