Obserwuj w Google News

Fame MMA zrobiło to w mniej niż 24 godziny. Najlepszy wynik w historii

1 min. czytania
06.09.2023 18:02
Zareaguj Reakcja

Federacja Fame MMA w niemal 23 godziny sprzedała wszystkie bilety na galę Fame Friday Arena, która odbędzie się 29 września w Szczecinie. To najszybszy sold out w historii federacji.

Arkadiusz Tańcula
fot. Instagram/Fame MMA

Fame MMA ledwo co ogłosiło kartę walk najbliższej gali, a już może pochwalić się wyprzedaną halą. Kibice bardzo szybko kupili wszystkie bilety, bijąc tym samym rekord federacji. Jeszcze żadna gala FAME nie sprzedała się tak szybko. Sold out ogłoszono już po 22 godzinach i 56 minutach.

Zainteresowanie kibiców przyciągnęły starcia czołowych gwiazd federacji, a także debiuty. W walce wieczoru Fame Friday Arena 2 zobaczymy rewanżowe starcie włodarza federacji Michała "Boxdela" Barona z prezesem federacji FEN Pawłem Jóźwiakiem. Bardzo ciekawie zapowiada się też pojedynek Adriana "Polaka" Polańskiego z Arkadiuszem Tańculą. Fani czekają również na walkę Dariusza "Lwa" Kaźmierczuka z debiutującym w klatce Piotrem Liskiem!

Fame MMA nie zwalnia tempa. Fame Friday Arena już 29 września

Dla federacji Fame MMA to kolejne wydarzenie, zorganizowane w krótkim czasie. 2 września odbyła się gala FAME 19, podczas której byliśmy świadkami między innymi walki Amadeusza "Ferrariego" Roślika z Arkadiuszem Tańculą.

Netto Arena w Szczecinie, która będzie areną zmagań zawodników podczas Fame Friday Arena 2, zgodnie z oficjalnymi informacjami, oferuje 5055 miejsc stałych, a maksymalna liczba osób w hali wynosi 6200. Gala odbędzie się 29 września.