Fame MMA triumfuje. Organizacja przekazała przełomową informację

07.03.2023 18:19

Fame MMA po raz pierwszy w historii zajęło 1. miejsce w rankingu branżowego portalu mmarocks.pl pod względem liczby publikacji w internecie. W lutym wzmianka o tej organizacji pojawiła się w sieci prawie trzy tysiące razy.

Fame MMA
fot. Karol Makurat/REPORTER/EastNews

- Pierwsze miejsce w zestawieniu to z pewnością efekt bardzo udanej gali FAME 17, która odbyła się 3 lutego. Od dłuższego czasu obserwujemy pewną "modę na FAME". Jesteśmy coraz częściej obecni w mediach mainstream’owych, dzięki czemu docieramy do nowych grup odbiorców. Tak dobry wynik daje nam wiele motywacji do dalszej pracy - komentuje Michał Jurczyga, rzecznik prasowy FAME MMA.

W walce wieczoru gali Fame MMA 17 pięściarz Kamil "Szczurek" Łaszczyk pokonał Amadeusza "Ferrariego" Roślika przez techniczny nokaut w trzeciej rundzie. Dużą popularnością cieszył się też debiut aktora Sebastiana Fabijańskiego czy konfrontacja właściciela FEN Pawła Jóźwiaka z Michałem "Boxdelem" Baronem.

Popularność Fame MMA

Organizacją w lutym wstrząsnęła też tragiczna wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego. Bezpośrednią przyczyną zgonu 29-letniego zawodnika oraz aktora - co wykazała sekcja zwłok - była niewydolność krążeniowo-oddechowa.

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

  • 1. FAME MMA - prawie 3000 publikacji
  • 2. KSW - niemal 2000 materiałów
  • 3. High League - 1500 publikacji
loader

RadioZET.pl/Fame MMA