Fame MMA 18: Kiedy jest kolejna gala? O której początek?

04.02.2023 00:37

Kiedy odbędzie się kolejna gala Fame MMA 18? Miłośnicy MMA czekają na kolejne decyzje Wojciecha Goli, czy Michała Boxdela Barona, którzy kierują federacją. Kto pojawi się na 18. edycji Fame MMA? Sprawdź informacje poniżej.

Wojciech Gola
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Po lutowej gali Fame MMA fani będą zadawać sobie pytanie "kiedy odbędzie się Fame MMA 18?". Kibice już nie mogą doczekać się aż poznają nowe nazwiska, jakie zobaczą na osiemnastej edycji gali. Możemy być pewni, że tak jak w poprzednich wydarzeniach towarzyszyć będą spore emocje. Mimo wszystko poprzeczka jest podniesiona wysoko.

Wszystko za sprawą bohaterów w 17. edycji. Wówczas mogliśmy oglądać pojedynek Sebastiana Fabijańskiego z Wacławem Osieckim, czy Amadeusza Roślika z Kamilem Łaszczykiem. Możemy być pewni, że na Fame MMA 18 karta walk zaskoczy wiele osób.

Fame MMA 18: Kiedy odbędzie się kolejna gala?

Kiedy zaplanowano galę Fame MMA 18? Jednym z terminów, jakie się wymienia jest późna wiosna, a dokładniej maj. Niemniej jednak nie znamy dokładnego dnia rozpoczęcia gali. Ostatni event miał miejsce w piątek, ale być może organizatorzy uznają, że pora przywrócić imprezę na sobotę.

Wiemy, że podczas Fame MMA 18 zobaczymy walkę Arkadiusza Tańculi z Maksymilianem Wiewiórką, którzy stoczą bój o mistrzowski pas do 84 kg. Poza nimi Łukasz Samoń zmierzy się z Karolem Dąbrowskim.

Fame MMA 18: Data następnej gali

Fame MMA 18 odbędzie się najprawdopodobniej w maju. Gdy poznamy konkretną datę, tekst zostanie zaktualizowany.

loader

RadioZET.pl