Fame MMA 17: Transmisja PPV i stream online. Gdzie obejrzeć galę?

03.02.2023 20:31

Przed nami kolejna gala Fame MMA, w której zobaczymy dziewięć emocjonujących pojedynków influencerów. Kto tym razem wyjdzie z oktagonu ze zwycięstwem? Sprawdź, gdzie obejrzeć walki Fame MMA 17. Relacja i wszystkie walki online na naszym portalu.

Michał "Boxdel" Baron
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Organizatorzy Fame MMA zadbali, by 17. gala była opakowana w wiele emocjonujący pojedynków. W klatce zobaczymy między innymi samego włodarza Michała "Boxdela" Barona, który zmierzy się z włodarzem organizacji FEN Pawłem "Prezesem FEN" Jóźwiakiem. Na gali zadebiutuje także znany aktor Sebastian Fabijański, który stoczy pojedynek z Wacławem "Wac Toja" Osieckim. Łącznie kibice będą świadkami dziesięciu walk.

Fame MMA 17: transmisja, stream PPV

Mimo kilku debiutów i powrotu chociażby Michała "Rafonixa" Krasuckiego, fani z pewnością najbardziej czekają na main-event gali Fame MMA 17. W nim zmierzą się ze sobą Amadeusz "Ferrari" Roślik oraz Kamil "Szczurek" Łaszczyk. "Ferrari" jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zawodników organizacji, z kolei jego przeciwnik będzie debiutował, jednak z pewnością do oktagonu zabierze swoje doświadczenie z walk bokserskich. Przypomnijmy, że Kamil Łaszczyk zawodowo uprawiał boks, a jego bilans wynosi 32-0. 

Zobacz także: Gwiazdor UFC potrącony przez samochód! Było krok od tragedii

Podczas gali miała odbyć się walka o pas mistrzowski w kategorii 84 kg., jednak kontuzja Arkadiusza Tańculi wykluczyła to starcie. Włodarze znaleźli jednak zastępstwo i w miejsce Tańculi zobaczymy Alana "Alanika" Kwiecińskiego. Zawodnicy zmierzą się ze sobą w formule K-1.

Fame MMA 17: gdzie oglądać gale?

Galę Fame MMA 17 będzie można obejrzeć tylko poprzez stream online w internecie w systemie PPV. Cena pakietu BASIC wynosi 34.99 złotych. Transmisja Fame MMA 17 w wersji PREMIUM kosztuje 5 zł więcej.

Transmisja FAME MMA 17 w wersji BASIC:

  • Cena: 34,99ZŁ
  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 720p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 720p przez 48h po wydarzeniu

Transmisja FAME MMA 17 w wersji PREMIUM:

  • Cena: 39,99ZŁ
  • Dostęp live do transmisji gali w jakości 1080p
  • Dostęp do transmisji gali w jakości 1080p przez 168h po wydarzeniu
  • Dostęp live do Loży Szyderców
  • Dostęp do transmisji z Loży Szyderców przez 168h po wydarzeniu
  • Training Day - dzień z życia zawodnika FAME x8
  • Kod upoważniający do 7-dniowego dostępu do materiałów dodatkowych (Training Day) na platformie playlive.net. Kod będzie widoczny w szczegółach dostępu, w sekcji OGLĄDAJ

Fame MMA 17 na żywo odbędzie się już w piątek 3 lutego o godzinie 20:00. Relacja live oraz wyniki wszystkich walk będą dostępne na naszym portalu.

loader

RadioZET.pl