Fame MMA 17 - karta walk: Kto walczy na gali? Wszystkie walki i zawodnicy

03.02.2023 20:27

Karta Walk Fame MMA 17: Znamy już niemal wszystkie nazwiska, które wystąpią na lotowej gali największej w Polsce organizacji freak-fight. Jaki walki przygotowali organizatorzy? Kto zawalczy w walce wieczoru Fame 17? Zobacz listę zawodników i wszystkie walki.

Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
fot. Karol Makurat/REPORTER

Fame MMA nie zwalnia tempa i już w lutym zorganizuje galę oznaczoną numerem 17. Karta walk tego wydarzenia prezentuje się niezwykle ciekawie. W walce wieczoru Fame MMA zobaczymy starcie zawodników, którzy od dawna są ze sobą w ogromnym konflikcie. Mowa o Amadeuszu "Ferrarim" Rośliku i Kamilu Łaszczyku. "Witamy w piekle! Największy freak w Polsce kontra zawodowy pięściarz z nieskazitelnym rekordem 32-0. Ale, ale… walka odbędzie się na zasadach MMA. Kto wjedzie i rozjedzie?" - zapowiada starcie federacja Fame.

ZOBACZ KONIECZNIE: Pudzianowski nie wytrzymał. Internauci grzmią "czego oczekujecie"

Bardzo ciekawie zapowiada się też starcie Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - Piotr "Szeli" Szeliga. W karcie walk miał również znaleźć się pojedynek o pas mistrzowski w kategorii 84 kg., jednak z powodu kontuzji Arkadiusza Tańculi pojedynek nie dojdzie do skutku. Włodarze przygotowali zatem zastępstwo i Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka zmierzy się z Alanem "Alanikiem" Kwiecińskim.

Fame MMA 17: Zawodnicy, lista walk, kolejność

Karta Walk Fame MMA 17 to także debiutanci. Pierwszy raz w klatce federacji zobaczymy Cezarego Jóźwika, który zmierzy się z Tomaszem "Gimperem" Działowym. Kibice ze zniecierpliwieniem czekają też na pierwszą walkę z udziałem znanego aktora - Sebastiana Fabijańskiego. Ten zmierzy się z Wacławem "Wac Toja" Osieckim. Zawalczą też Filip "Filipek" Marcinek i Robert Karaś. W karcie miał znaleźć się także pojedynek Łukasza "Mandzia" Samonia z Karolem "Karolkiem" Dąbrowskim, jednak przez kontuzję "Mandzia" walka została przełożona na galę Fame MMA 18. Włodarze Fame MMA do podstawowej karty walki za to dołożyli wcześniej niezapowiadaną walkę, w której zmierzą się Mikołaj "Mixer" Magdiarz oraz Marcin "Rafonix" Krasucki. Lutowy gala zapowiada się bardzo emocjonująco.

Karta Walk Fame MMA 17:

Main Event

  • Amadeusz "Ferrari" Roślik - Kamil "Szczurek" Łaszczyk

Co-main event

  • Wacław "Wac Toja" Osiecki - Sebastian "Alterboy" Fabijański

Ukryta walka

  • Mikołaj "Mixer" Magdziarz - Marcin "Rafonix" Krasucki

Reszta pojedynków

  • Cezary "Czarmageddon" Jóźwik -  Tomasz "Gimper" Działowy
  • Alan "Alanik" Kwieciński - Maksymilian "Wiewiór" Wiewiórka
  • Paweł "Prezes FEN" Jóźwiak - Michał "Boxdel" Baron
  • Filip "Filipek" Marcinek - Robert Karaś
  • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek - Piotr "Szeli" Szeliga
  • Klaudia "Sheeya" Kołodziejczyk - Wiktoria "Wiki" Jaroniewska
loader

Gala Fame MMA 17 na żywo odbędzie się 3 lutego w Tauron Arenie w Krakowie. Transmisja tradycyjnie dostępna będzie tylko w systemie PPV. Relacja i wszystkie walki live na naszym portalu.

RadioZET.pl