Obserwuj w Google News

Hitowa walka na Fame MMA 17. Bilans pięściarza to 32-0

1 min. czytania
02.01.2023 21:37
Zareaguj Reakcja

Podczas gali Fame MMA 17 Kamil Łaszczyk zmierzy się w main evencie z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem - poinformowała w sieci federacja. Łaszczyk dołączył do innych sportowców, którzy postanowili spróbować swoich sił w mieszanych sztukach walki.

Fame MMA 12
fot. Karol Makurat/REPORTER/East News

Kamil Łaszczyk to zawodowy pięściarz występujący w kategorii super piórkowej. Pierwszą walkę na zawodowym ringu stoczył w marcu 2011 roku i od tamtej pory jest niepokonany. W sumie zawodnik stoczył 32 walki, a jedenaście z nich zakończył przed czasem. Na swoim koncie ma sześć tytułów mistrza Polski i jeden wicemistrza Europy. Jego walka z Amadeuszem "Ferrari" Roślikiem odbędzie się na zasadach MMA.

Roślik jest dobrze znaną postacią w świecie freakfightów. Po raz pierwszy kibice oglądali go na Fame MMA w październiku 2018 roku. Stoczył dziesięć walk, gdzie pięć wygrał, a pięć przegrał.

Łaszczyk vs Ferrari na Fame MMA 17

"Ferrari vs Łaszczyk. Main Event Fame MMA 17. Witamy w piekle! Największy freak w Polsce kontra zawodowy pięściarz z nieskazitelnym rekordem 32-0. Ale, ale... walka odbędzie się na zasadach MMA" - napisano na oficjalnym profilu Fame MMA na Twitterze.

Fame MMA 17 odbędzie się w krakowskiej TAURON Arenie. Galę zaplanowano w piątek 3 lutego. Relację na żywo z tego wydarzenia będzie można śledzić online na sport.radiozet.pl.

RadioZET.pl